You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>dobra kamerka samochodowa

Forgot password? | Forgot username?

dobra kamerka samochodowa

dobra kamerka samochodowa

Witam wszystkich!nowyt/smile
JEstem kierowcą od niedawna (dopiero 2  lata) ale jeżdżę dość dużo. Zastanawiam się nad kupnem kamerki samochodowej, żeby nagrywać wyjazdy i trasy, a potem oglądać w TV np bo często jeżdzę  sama i potem mąż pyta "jak było" no to bym mu mogła pokazać, ale d rzeczy.
Nie znam się na tym aż tak bardzo ale trochę popytałam wśród znajomych i pogrzebałam na forach i znalazłam kamerkę nieznanej mi firmy Ferguson, kamerka to model shd 100 o taka: www.ferguson-digital.eu/pl/rejestratory-samochodowe/464-ferguson-eye-drive-shd100.html i spodobała mi się w sumie:)

Znalazłam ją też w skepie internetowym (za 328 zł) i zastanawiam się czy warto zainwestować? Widziałam w biedronce kamerkę za 90 zł i teraz nie wiem czy to nie jakiś badziew bo w sumie różnica w cenach jest spora...

Czy ktoś kojarzy tą kamerkę Ferguson? Może ktoś taką ma i chciałby się podzielić opinią? Będę bardzo wdzięczna!!!nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: dobra kamerka samochodowa

Tak się składa, że ja mam taka kamerkę (prezent urodzinowy) i używam od kilku miesięcy. Moje opinie są jak najbardziej pozytywne. Kamerka jest dość niewielkich rozmiarów przez co nie rzuca sie zbytnio w oczy przymocowana do szyby. Bardzo fajne jest pokrętło mocujące zamiast tradycyjnej wajchy, dużo lepiej się przez to trzyma i łatwo zdejmuje z szyby. Na pochwałę zasługuje też długi przewód przez co można go ładnie poprowadzić wzdłuż bocznych słupków. Jesli chodzi o wyświetlacz to jest bardzo duży, czytelny i ma doskonałą jakość, bez problemu wszystko ładnie widać tak w dzień jak i w nocy. Jedyny problem jaki zauważyłem to przy silnym słońcu za plecami kierowcy ekran jest słabo widoczny ale to niestety bolączka większości wyświetlaczy LCD, także tych z górnej półki.
Widoczność pod kątem jest bardzo dobra co akurat dla mnie jest największy plus.
Obsługa jest dziecinnie prosta i właściwie intuicyjna. Kamera ma 4 tryby pracy. Jakość nagrywanych filmów jest dobra,choć jak ktoś używał kamerki z wyższej półki to może narzekać na jakby sztuczne kolory. Tablice rejestracyjną nagrywanego auta da się odczytać z ponad 20 metrów więc to niezły wynik jak na kamerkę w tym przedziale cenowym. W nocy ta odległość spada do jakiś 12 metrów.
Jak dla mnie jest to bardzo fajna kamerka godna polecenia. Jak na pierwszy raz myślę, że będziesz zadowolona.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: dobra kamerka samochodowa

wynalazki z biedronki czy tesco są nic nie warte wiem bo sam to przerabiałem

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: dobra kamerka samochodowa

Z danych jakie przeczytałem wygląda na dość porządny sprzęt, cena też rozsądna więc warto spróbować.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There is 1 guest and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top