You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Głębokie rysy

Forgot password? | Forgot username?

Głębokie rysy

Głębokie rysy

Czy głębokie rysy, widoczne z daleka gołym okiem, są do usunięcia bez malowania całego elementu? Oczywiście zależy mi na tym, żeby to wyglądało naturalnie. Da się wyeliminować samą rysę bez dodatkowych kombinacji? Interesuje mnie Poznań.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Głębokie rysy

Wszystko jest do zrobienia, nikt ci nie powie na podstawie opisu za ile i jaki będzie efekt.
W Poznaniu masz CarsCare - możesz wysłać zdjęcia, ale w sumie najlepiej wybrać się na miejsce...
Ocenią ci czy to będzie do zrobienia i za ile.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Głębokie rysy

Ok, podjadę tam. Ale może chociaż ktokolwiek napisał ile płacił w swoim przypadku za ogarnięcie tematu? Nie chce mi się wierzyć, że nikt nie usuwał rys. A jeszcze z innej beczki - jak rozumiem, to jest trwały temat, tak? Jedna operacja i ślady nie wyjdą po jakimś czasie np. pod wpływem mrozu czy czegoś innego? Może i pytanie naiwne, ale też nie mam doświadczenia ;-)

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Głębokie rysy

Możesz ewentualnie zapytać w kilku miejscach, a usługę wykonać tam, gdzie stawka będzie dobra, a opinie pozytywne.
Nie, nic nie ma prawa się zmienić pod wpływem temperatury - bez względu na to, jaka ona będzie.
To jest raczej trwały zabieg.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Głębokie rysy

CarsCare zrobiło mi wycenę - na taką kwotę byłem przygotowany. Jeszcze po południu będę w jednym miejscu dla porównania, ale ogólnie to zobaczyłem i usłyszałem - odpowiada mi. O ile gdzieś pozytywnie nie zaskoczą, to pewnie tutaj podziałamy. Zależy nam na tym, żeby to było porządnie wykonane.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Głębokie rysy

Śmiało porównuj, tylko pamiętaj, żebyś nie wybierał innej oferty dlatego, że jest o 10 proc. tańsza.
Porównuj przede wszystkim jakość realizacji i to, co ci powiedzą inni klienci tej firmy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
15

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top