You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Auto do 10 tyś zł

Forgot password? | Forgot username?

Auto do 10 tyś zł

Auto do 10 tyś zł

Witam!

Interesuje mnie zakup samochodu do kwoty 10 tyś zł. Myślałem nad Audi A4. A Wy co polecacie?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto do 10 tyś zł

Hmm nie wiem czy kupisz jakieś fajne A4 do tej kwoty. Dołóż jeszcze z 1-2 tysiące to ana pewno znajdziesz fajne A4 w dobrym stanie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto do 10 tyś zł

Polecam poszukanie jakiejś fajne BMKi nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto do 10 tyś zł

Do 10 tyś kupisz już nawet A6 w fajnym stanie, więc zastanów się nad tym.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto do 10 tyś zł

Hmm czy kupi dobrą A6 w tej cenie? No tu bym się sprzeczał... No ale A4 na pewno fajne już kupisz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto do 10 tyś zł

Hehe a może maluszek nowyt/laughing? Nie no, to był żart. Ja ze swojej strony polecalbym Ci Alfę 156 - za tą cenę na pewno coś fajnego znajdziesz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto do 10 tyś zł

za taka kasę to kupisz audi z dużym przebiegiem więc radziłbym rozejrzeć sie za autami z niższej półki bo możesz więcej zyskać.  Polecam volkswagena polo - mały mocny samochód który kupisz do 10tys w dobrym stanie i z małym przebiegiem.  To samo tyczy sie golfa. Dobrym zakupem będzie tez citroen c3 bo do 10 tyś kupisz zadbane autko z małym przebiegiem.  Dla mnie to głupota kupować zajechane audi tylko dla samego faktu posiadania tej marki a później wkładać kase w remonty. Audi są super auta ale w Polsce 98% to samochody sprowadzane i zajeżdżone na śmierć. Ale oczywiście każdy sie podnieca i szpanuje bryką we wsi bo to audi! i nie jest istotne, że przebieg 300tyś i pod maska ruina. Za 10 tyś możesz kupić auto o niebo lepsze ze średnim przebiegiem i w dobrym stanie. Audi do tej kwoty to tylko złom.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto do 10 tyś zł

No niby tak, ale nie ma co porównywać A4 z C3, proszę Cię! Do 10 tyś zł kupisz, nieco starsze, ale kupisz na penwo nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto do 10 tyś zł

Nieco starsze, ale możliwe, że w lepszym stanie, niż kurde te C3.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto do 10 tyś zł

Z 10tys to bym w ogóle nie myślał o Audi czy BMW dlatego, że te modele będą zajeżdżone. Jak chcesz kupić dobre auto, którym sie nacieszysz i nie zbankrutujesz na naprawach, to szukaj w Japończykach albo VW. Polecam Toyotę Avensis albo Corollę. Auta nie do zdarcia, a do tego za 10tys masz duży wybór ze średnim przebiegiem. W przypadku VW to trzeba sie liczyć z większym przebiegiem albo starszym rocznikiem ale nie jest aż tak źle jak w przypadku Audi czy BMW. Moja rada jest taka, żebyś kupował model jak najmłodszy i z jak najmniejszym przebiegiem. To jest logiczne, ale wiele ludzi kieruje się tylko sama marką czy wyglądem auta. Pamiętaj, że Audi czy BMW może są niezawodne i wytrzymałe, ale w pewnym wieku ta niezawodność się drastycznie zmniejsza i zaczynają się schody. Zwłaszcza jak auta są mocno wyeksploatowana. Kupujesz emeryta, którego każdy próbuje się za w czasu pozbyć.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There is 1 guest and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
16

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top