You are here:Start>Forum>Forum>ACURA>Gdzie szukać dobrego serwisu do Acury?

Forgot password? | Forgot username?

Gdzie szukać dobrego serwisu do Acury?

Gdzie szukać dobrego serwisu do Acury?

Witam wszystkich. Brat może mi sprowadzić Acurę MDX ze Stanów. Był i oglądał to autko kilka razy, miał też jazdę próbną i wszystko gra bez zarzutów. Samochód jest zadbany, w bardzo dobrym stanie z książką serwisową. Silnik V6, 3,5L, automatyk. Bardzo podoba mi się ten model i naprwdę poważnie zastanawiam się nad zakupem. Mam jednak obawy dotyczące serwisu w Polsce. Szukałem na necie ale bardzo mało jest informacji o tej marce, cienko z forum, a o serwisach nic nie znalazłem. Czy ktoś wie, gdzie serwisuje się takie samochody?  Czy w zwykłym serwisie Hondy nie będzie problemu z częściami? No i jak wygląda cena takich części? W USA auta te są bardzo popularne i części są ogólnodostępne w dobrych cenach. Chciałbym usłyszeć coś od ludzi, którzy jeżdżą acurą, czy warto kupić to autko?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gdzie szukać dobrego serwisu do Acury?

Witam serdecznie,

Jesteś pewny, że chcesz takie auto? Nie mam pojęcia, gdzie w Polsce są w ogóle serwisy takich samochodów. Musisz mieć naprawdę sporo gotówki, jeśli pakujesz się w takie autko nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gdzie szukać dobrego serwisu do Acury?

Sam nie jeżdżę, lecz na chłopskim rozum biorąc to - nie podejdę części z Nissana?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gdzie szukać dobrego serwisu do Acury?

Acurę produkuje Honda więc na chłopski rozum tam powinieneś szukać części i serwisu. Cześci pasują z Hondy więc nie sądzę , że bedzie z nimi jakis wielki problem. Najlepiej bedzie jak zadzwonisz do salonu Hondy i zapytasz o serwis Acury no bo co jak co ale oni coś powinni na ten temat wiedzieć. Na pewno duży i profesjonalny salon np. w Warszawie będzie na ten temat wiedział więcej niż jakiś mały serwis w Zamościu. W Polsce jeździ trochę tych aut więc ludzie muszą je gdzieś serwisować.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gdzie szukać dobrego serwisu do Acury?

Honda wykonuje serwis tych aut, części też bez problemu dostaniesz

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gdzie szukać dobrego serwisu do Acury?

Nie jest tak kolorowo jak piszecie... Wiele ASO Hondy niestety nie ma dostępu do tych części, więc jest problem. W sumie tych samochód w Polsce jest mało, więc czasami na specjalne zlecenie mogą sprowadzić części, ale wtedy licz się z kosztami, niestety...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gdzie szukać dobrego serwisu do Acury?

Acura to chwyt marketingowy Hondy. Wiele marek w taki sprytny sposób doi naiwnych amerykanów. Na tych samych pudełkach daje się inne wstążki żeby jankesi się cieszyli. Podejrzewam, że serwis Hondy da sobie radę z takim samochodem. Jedyny problem jaki ja widzę to to, że te samochody uchodzą za luksusowe więc ani serwis ani części tanie nie będą. Odnośnie wypowiedzi kolegi McLaren. Każda część sprowadzona na zamówienie będzie droższa (nawet jeśli jest tańsza to serwis policzy sobie za zawracanie im dupy). Z brakiem części do aut produkowanych na inny rynek jest tak, że każda firma musi wybierać między tym na czym da się zarobić i na tym co służy prestiżowi. Przestrzenie magazynowe są ograniczone, zatem logicznym jest, że nikt nie zamówi 158 podsufitek i 3258 kompletnych silników bo zabraknie im miejsca na filtry, świece, przewody, klocki itp. Tak samo nikt nie zamawia części do Acury bo teoretycznie te samochody w europie występować nie powinny (targetem jest Ameryka,Kanada, Meksyk) łatwiej zatem sprzedać rozrusznik do Civica, iż zacisk hamulca do TSXa.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gdzie szukać dobrego serwisu do Acury?

Znam serwis specjalizujący się w samochodach japońskich, głównie Mazdach ale pewni i Toyoty in nie straszne nowyt/winking Serwis www.solidny-blacharz.pl z Warszawy

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top