You are here:Start>Forum>Forum>MAZDA>Mazda 323f

Forgot password? | Forgot username?

Mazda 323f

Mazda 323f

Witam serdecznie,

Przymierzam się do kupna jednego z dwóch aut : Honda CRX bądź Mazda 323F. Nie ma tutaj postów na temat tego auta, więc napiszcie mi coś na temat 323f
Warto?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mazda 323f

to dobry wybór jeśli masz ograniczoną kasę. Jest wytrzymałe i raczej niezawodne, choć zajeżdżone egzemplarze to studnia bez dna dlatego przed kupnem koniecznie sprawdź amortyzatory ,przeguby. Mazda dość często ma problemy z rdzą więc sprawdź wszystkie możliwe zakamarki. Wygląd nie zachwyca, no ale to już kwestia gustu. Pali też rozsądnie wiec powinieneś być zadowolony.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mazda 323f

Ja mam niestety odmienne zdanie niż kolega Dawid. Ten samochód nie nadaje się na nasze drogi, na autostrady tak, ale na pewno nie na dziurawy i nierówny asfalt. Trzęsie niesamowicie i po godzinie jazdy maż naprawdę dość. Druga sprawa to korozja. Ja miałem z nią mega problem, wszystko się wręcz rozpadało od rdzy. Do wszystkiego doszły problemy z zawieszeniem. Nie byłem zadowolony z tego auta i nie polecam. Radziłbym poszukać Toyoty albo Hondy w podobnej cenie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mazda 323f

Korozja to niestety w tych autach to wiadome. Jeśli chodzi o komfort - powiem Ci, że zawieszenie jest niestety bardzo tragiczne.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mazda 323f

To zdecydowanie kwesti wyboru dobrego modelu i nic więcej. Ja tam nie narzekałem na swoją poprzedni Madzie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mazda 323f

W tej kwocie móglbyś pomyśleć o innym aucie - zdecydowanie lepszym i możliwe że tańszym. Myślałeś o BMW?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
18

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top