You are here:Start>Forum>Forum>JAGUAR>Auto dla ludzi w podeszłym wieku?

Forgot password? | Forgot username?

Auto dla ludzi w podeszłym wieku?

Auto dla ludzi w podeszłym wieku?

Witam serdecznie,

Czy uważacie, że samochód marki Jaguar to samochód dla osób w podeszłym wieku? Nie wiem dlaczego, ale w Polsce przyjęła się właśnie taka opinia.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto dla ludzi w podeszłym wieku?

Może i takie jest podejscie, jednak Jaguarem pewnie nawet i Ty by nie zawstydził się pośmigać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto dla ludzi w podeszłym wieku?

to auto dla ludzi z klasą i pokaźnym portfelem

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto dla ludzi w podeszłym wieku?

Zależy o jakim modelu mówimy. Jeśli masz na myśli Jaguar XJ6 albo X to może trochę tak, bo kojarzą się z bogatym emerytem. Mieszkałem kilka lat w Anglii, a tam takimi autami jeżdżą tylko bogaci emeryci. Samochód ma klasę limuzyny, daje im poczucie bezpieczeństwa i styl.  Ale to dawna bajka. Bo teraz Jaguar produkuje auta, którym na pewno nie brakuje klasy i stylu, ale skierowane są głównie do młodego i wymagającego pokolenia. Weźmy na przykład XK - wspaniały, drapieżny i nowoczesny, albo XF ze sportowym pazurem i niespotykaną elegancją. Takim autem zabrałbyś ukochaną kobietę do teatru lub najlepszej restauracji. Samochody ekskluzywne ale i nowoczesne dla młodych, pięknych i bogatych.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto dla ludzi w podeszłym wieku?

Nie zgodzę się, że dla ludzi z kasą - dobrego Jagusia kupisz za ok. 10 tyś, a Polacy właśnie średnio 15-20 tyś wydają na auto.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto dla ludzi w podeszłym wieku?

Arek, a ty to myślisz, że ludzie z klasą wydają na auta po 200tyś ? Tu chodzi o styl, a nie o cenę samochodu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto dla ludzi w podeszłym wieku?

ja to mam i styl i klasę, choć Jaguarem nie jeżdżę...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto dla ludzi w podeszłym wieku?

za 10 tyś to kupisz zajeżdżony złom a nie jaguara

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Auto dla ludzi w podeszłym wieku?

Mnie i moim znajomym Jaguar akurat kojarzył się z bogatym snobem a nie z emerytem. Emeryta to w Polsce najwyżej stać na Tico lub Uno i to w gazie. Jagi w tym kraju raczej nie są popularne i raczej nie będą więc trudno mówić o opinii skoro większość ludzi nie widziało auta na oczy. Do mnie jakoś ta marka jakoś mało przemawia. Oczywiście podobają mi się te samochody ale mam wrażenie, że ich konstruktor nie bardzo wiedział co chce stworzyć. Jak patrzę na te nowe Jaguary to mam wrażenie, że ni pies to ni wydra. Pomysł sportowej limuzyny dla nie jest patentem BMW i tak już chyba zostanie. Mogę tolerować Audi jako sprytnego złodzieja tego konceptu ale próby zaistnienia innych marek w tej niszy wywołują u mnie zniesmaczenie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top