You are here:Start>Forum>Forum>DAIHATSU>Samochód na B1

Forgot password? | Forgot username?

Samochód na B1

Samochód na B1

Witam,

Szukam dla swojego syna samochodu na kategorię B1. Ostatnio widziałem właśnie samochód tej marki, dlatego też chcę się zapytać, czy nie wiecie jaki to jest model?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Samochód na B1

To pewnie ci chodzi o Daihatsu Cuore. Jak na b1 będzie w sam raz, mały, ekonomiczny i nie za szybki, tak na wszelki wypadek, aby synowi woda sodowa do głowy nie uderzyła nowyt/smile
Ogólnie autko ma wielu zwolenników, a jak będziesz wymieniał co należy i robił regularny przegląd to pojeździ kilka lat bez żadnych usterek. Cena tez dobra, na allegro kupisz juz za 4 tyś. Powodzenia.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Samochód na B1

A może Charade?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Samochód na B1

Też raczej byłbym za Charade. Sprawdziłeś to?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Samochód na B1

tak, to był Charade, choć podobno i Cuore przerabiają na b1
nawet spoko autko , choć syn chciałby od razu do BMW wskoczyć nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Samochód na B1

Heheh no tak, ale niestety BMW na B1 nie zarejestruje nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Samochód na B1

Do BMW C1 dorobić dwa koła i jest już fur na B1. Teraz poważnie chyba żadne z w/w aut nie nadają się na auto B1 tzn bez przeróbek. Masa takiego sprzętu musi być mniejsza lub równa 550kg. Słyszałem o przerabianiu Tico i CC ale to jest temat rzeka i chyba nie do końca o to autorowi chodziło. W necie wyczytałem, Cuore można pozbawić tylnej kanapy i to wystarczy. O ile się orientuję to Charade jest cięższe. Oczywiście na przestrzeni lat ta waga się zmieniała więc bez katalogów i ważenia chyba się nie obejdzie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top