You are here:Start>Forum>Forum>KIA>Kia Sorento - opinie

Forgot password? | Forgot username?

Kia Sorento - opinie

Kia Sorento - opinie

Witam wszystkich, chciałbym dowiedzieć się jakie są wasze opinie o Kia Sorento. Samochód zrobił na mnie ogromne wrażenie i coraz poważniej myślę o jego kupnie. Wydaje się że za bardzo przystępną cenę otrzymujesz naprawdę przestronne i niezawodne rodzinne auto. Dla mnie to ważne bo mam dwójkę dzieci. Często podróżujemy więc maneli jest od groma. Jakie są wasze opinie o tym autku i czy cztero- osobowa  rodzina będzie podróżowac komfortowo?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kia Sorento - opinie

Powiem Ci, że odstrasza mnie słowo KIA. Może zdecydowanie dlatego, że jest powszechna opinia wśród Polaków, że tego auta lepiej nie brać. Ja bym się jednak nie zdecydował i szukał jednak coś markowego.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kia Sorento - opinie

Ja tam znów uważam, że jak dla autora tego postu, to autko jest idealne i spełni Twoje oczekiwania nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kia Sorento - opinie

Arek, a skąd ty wiesz jaka panuje opinia wśród Polaków? Co jakiś sondaż czy ankietę przeprowadzałeś, że jesteś takim ekspertem? Głupoty wypisujesz i zapewne opierasz się na opinii kilku ziomków z podwórka, co wszystkie rozumy pozjadali. Przeczytaj sobie jakieś fachowe pisma pisane przez ekspertów motoryzacji bo wiedza u ciebie żadna. Dopiero wtedy pisz mądre posty bo tak to tylko straszysz innych.  Klaudiusz, KIA Sorento to strzał w 10-kę. Tak się składa, ża sam kiedyś bardzo interesowałem się tą marką i dużo czytałem na jej temat. Rozmawiałem też z kilkoma właścicielami tego autka. Mogą szczerze polecić ten samochód. Bardzo fajny suvik. W środku bardzo dużo miejsca (wiem bo siedziałem) i pięć osób podróżuje naprawdę komfortowo. Na bagaże jest multum miejsca, więc nie musisz się o nic martwić. Bardzo dobra jest widoczność z miejsca kierowcy co jest dużą wygodą podczas parkowania. Ci którzy jeżdżą Sorento na co dzień nie mogli się jej nachwalić. Jest to bezawaryjne autko, które naprawdę potrafi zaskoczyć. Atutem jest cena jak i bardzo bogate wyposażenie seryjne np - klimatyzacja automatyczna, skórzane obszycie koła kierownicy i drążka przekładni, tempomat, jak również 18-calowe alufelgi.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kia Sorento - opinie

kolega Kuba10 się mocno zbulwersował nowyt/smile  ale też trochę słusznie. Sam mam  pochlebną opinię o KIA, więc dopisuję się do kolegi.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kia Sorento - opinie

Fajne autko, za kilka lat będzie tak popularne jak inne suvy. Ludzie podchodzą do marki KIA dość ostrożnie, ale tak jest z każdym towarem. Mówie wam, że marka KIA z kilka lat zawojuje rynek europejski.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kia Sorento - opinie

Hmm z tym wojowaniem to bym się wstrzymał, bo jakoś KIA trochę jujest na rynku, miała rozne promocje i oferty i rynku jakoś nie zawojowala nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kia Sorento - opinie

Kia staje się coraz bardziej popularna i ma sie czym pochwalić. Przede wszystkim 7 lat gwarancji przemawia do wielu osób. Mi Sorento bardzo sie podoba i z tego co czytałam to dobra i mało awaryjne auto, które spokojnie pomieści 5 osób i bagaże. Jedyna wad to duże spalanie, ale to wada wszystkich modeli KIA. Myślę, że będziesz z tego auta bardzo zadowolony. Myslę, że ta marka nie odstaje od innych, a za mniejsze pieniądze oferuje znacznie więcej, przede wszystkim najdłuższą na rynku gwarancję.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top