You are here:Start>Forum>Forum>VW>EOS - czy Wam się podoba?

Forgot password? | Forgot username?

EOS - czy Wam się podoba?

EOS - czy Wam się podoba?

Witam serdecznie,

Co myślicie o VW Eosie? Według mnie dosyć fajny kabriolet ze stajni VW. Silnik 2.0 TSi jest do niego po prostu idealny. Jakie jest Wasze zdanie?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: EOS - czy Wam się podoba?

Witaj nowyt/smile

Widziałem raz to autko. Powiem Ci, że jest rzadko spotykane na naszych drogach, ale jednak ma w sobie coś. W lato cabrio, w zimie coupe - według mnie eleganckie połączenie i jak najbardziej pasuje do tego autka.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: EOS - czy Wam się podoba?

Ostatnio w moim mieście ktoś sobie kupił takieg w białej perle - powiem Ci, że mega!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: EOS - czy Wam się podoba?

Hmm w Polsce cabrio jakoś jest slabo przyjętę, więc takie autka rzadko można spotkać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: EOS - czy Wam się podoba?

Ja jakoś nigdy za cabrio nie przepadałem, dlatego według mnie to żadna rewelacja

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: EOS - czy Wam się podoba?

Ja cabrio uwielbiam i zdecydowanie EOS mi się podoba. Wielkim plusem jest zdecydowanie twardy dach. Najładniejsza wg mnie i tak jest BMW E46 w cabrio, jednakże ten "szmaciany" dach już przekreśla moje oczekiwania.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: EOS - czy Wam się podoba?

Ja nie przepadam za VW, EOS jest fajny, jednak jakoś za mną nie przemawia marka VW.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: EOS - czy Wam się podoba?

Cabrio jak cabrio - nic specjalnego oprócz sztywnego dachu w tym aucie nie widze.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: EOS - czy Wam się podoba?

Jak to nic specjalnego! Np. Eos mi się bardziej podoba niż np. A4 w cabrio.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: EOS - czy Wam się podoba?

Hmm mi się podoba, jednak tylko benzynka, bo nie wyobrazam sobie tego 2 litrowego diesla w cabrio...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
4

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top