You are here:Start>Forum>Forum>AUDI>Audi A4 - problem ze skrzynią

Forgot password? | Forgot username?

Audi A4 - problem ze skrzynią

Audi A4 - problem ze skrzynią

Witam serdecznie,

Posiadam Audi A4 z 1999 roku i mam problem ze skrzynią. Chodzi o to, że podczas wlączenia dwójki słychać tylko zgrzyt i niestety dwojka nie chce wejśc. Co to moze byc?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Audi A4 - problem ze skrzynią

a kiedy ostatnio olej w skrzyni wymieniałeś?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Audi A4 - problem ze skrzynią

Olej był wymieniany w zeszłym miesiącu ale niestety nic nie pomogło. Mam też problem z wrzuceniem jedynki tzn. nie tak poważny jak z dwójką ale od czasu do czasu trudno wchodzi, zwłaszcza na zimnym silniku. Dwójka to wchodzi masakrycznie, choć jest lepiej jak auto się mocno rozgrzeje.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Audi A4 - problem ze skrzynią

to może być synchronizator 1 i 2 biegu, bo to raczej nie wybierak... radzę sprawdzić synchronizator

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Audi A4 - problem ze skrzynią

dzięki za pomoc, sprawdzę to a wiesz jaki może być koszt tego synchronizatora?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Audi A4 - problem ze skrzynią

niestety nie wiem

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Audi A4 - problem ze skrzynią

Remont jest nieopłacalny bo zapłacisz z części więcej niż za całą skrzynię. Przy wymianie synchronizatorów powinno się i łożyska wymienić dlatego radziłbym ci kupić całą skrzynię na allegro bo na pewno będzie taniej.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Audi A4 - problem ze skrzynią

no tak, ale skąd ja będę wiedział, że skrzynia jest sprawna tzn. że działa jak należy i że nie ma takich samych problemów? Sprzedawcy wierzyć nie można i może się okazać że kupię całą skrzynię i ją do kosza wyrzucę

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Audi A4 - problem ze skrzynią

no właśnie, bo tu jest pies pogrzebany, no bo jak masz wiedzieć, że skrzynia jest 100% sprawna? Kumpel mój już dwa razy skrzynie kupował bo pierwsza niby to w bardzo dobrym stanie pochodziła mu tylko trzy miesiące i padła. Jak kupisz nowe synchronizatory to przynajmniej wiesz co masz, a nie jak z używką. Sam kiedyś też się na tym przejechałem bo kupiłem tarcze hamulcowe z allegro a po dwóch miesiącach musiałem wymieniać na nowe bo sie okazało, że wygięte. Jak ci mechanik zrobi i fakturę da to masz wszystko czarno na białym.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Audi A4 - problem ze skrzynią

No tak, ale mechanik może za to wziąć krocie... Nie lepiej podjechac do jakiegoś zaprzyjaźnionego mechanika?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top