You are here:Start>Forum>Forum>DAEWOO>Zakup Tica do 2 tyś

Forgot password? | Forgot username?

Zakup Tica do 2 tyś

Zakup Tica do 2 tyś

Witam serdecznie,

Czy do 2 tyś zl znajde Tico w fajnym stanie? Do tej pory widziałem tylko same pordzewiane...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zakup Tica do 2 tyś

czemu nie, na allegro jest sporo wartych uwagi ogłoszeń, oczywiście musisz się liczyć z wiekowością auta ale zdarzają się i rodzynki

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zakup Tica do 2 tyś

Znajdziesz ogłoszenia, nawet u mnie na osiedlu stoi taki do sprzedaży - z 99 roku 84tyś przebiegu za 1800ZŁ. Oglądałem z ciekawości i wygląda zadbanie, bez oznak rdzy, ale co się kryje w środku  to nie wiadomo. Tico to dla mnie chybiony zakup, auta mają złą opinie, sama cena o tym mówi. Nie wiem dlaczego akurat Tico chcesz kupić ale ja zastanowiłbym się trzy razy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zakup Tica do 2 tyś

Kamyk13 trochę histeryzujesz (bez obrazy) te auta faktycznie nie rzucają na kolana ale za 2 tys zł czego można się spodziewać. Części do nich są tanie i dostępne, spalanie przyzwoite, silniki tolerują gaz. Rdza jest problemem ale w samochodzie za 2 koła raczej ciężko będzie jej uniknąć. Jak dla mnie to ten samochód nie ma bardzo konkurencji.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zakup Tica do 2 tyś

Tico za 2tys nie ma konkurencji, może ktoś powie, że lepiej kupić Matiza, ze względu na ładniejszy wygląd i wyposażenie ale jeśli chodzi o spalanie, to nic Tico nie przebije. Ja myslę, że to dobry wybór jak masz mało kasy a chcesz kupic nie najgorsze auto, moze wyglądowo szaleństwa nie ma ale  za taką kasę to nie ma co wybrzydzać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zakup Tica do 2 tyś

Dokładnie tak jak pisze kolega Kazik. CC w podobnych pieniądzach może się nie trafić a jak się trafi z gaźnikami podciśnieniowymi lepiej od razu wyprowadzić to na złom i się nie szarpać. Ponadto Tico jest 5D niby szczegół a życie ułatwia bardzo. Części nawet w porównaniu z Fiatem wypadają taniej więc...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zakup Tica do 2 tyś

Hmmm Tico będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.. Uważaj tylko na rdze, szczególnie od handlarzy, którzy pchają pianke do okien w pordzewiane progi... Po prostu model ten uwielbia rdzę, bo w sumie blacha jest tam tak krucha, że masakra..

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top