You are here:Start>Forum>Forum>MAZDA>Mazda 626

Forgot password? | Forgot username?

Mazda 626

Mazda 626

Witam,

Co myślicie o tym samochodzie? Zastanawiam się właśnie nad zakupem i nie wiem czy warto.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mazda 626

Hmm a który rok bierzesz pod uwagę? Bo powiem Ci, że ta nowa Mazda 6 wygląda po prostu przecudownie i słyszałem jak do tej pory same pozytywne aspekty.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mazda 626

Tak się składa, że ja jeżdżę Mazdą 626 1.8 101KM.Mogę ci serdecznie polecić to auto. Typowy niezawodny Japończyk i to z tych pierwszych modeli, o których się mówi, że są nie do zdarcia. Auto naprawdę bezawaryjne i wytrzymałe. Można jeździć i jeździć. Moja ma juz przejechane 230tyś i nadal chodzi jak w zegarku. Trzeba pamiętać o regularnym wymianie płynów(ten model jest wrażliwy na zaniedbania) i kupować oryginalne części. Sa one droższa od zamienników, ale auto chodzi dużo lepiej. Właściwie to nie miałem żadnej poważnej awarii i choć auto jest leciwe (12 wiosen) to nie mam zamiaru zmieniać na nowe. Zawieszenie jest bardzo wytrzymałe jak na nasze drogi ale warunkiem jest kupno oryginalnych części. Jedyna bolączka tych aut to korozja dlatego trzeba robić regularne przeglądy i ewentualne zalążki rdzy usuwać.  Polecam to auto bo mi służy wiernie od wielu lat, a przyznam, że jest dość mocno eksploatowane przeze mnie i moją rodzinę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top