You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Kobiety za kółkiem

Forgot password? | Forgot username?

Kobiety za kółkiem

Kobiety za kółkiem

Witam serdecznie nowyt/smile

Co sądzicie o kobietach, które zasiadają za kółko? Czy jeżdżą lepiej niż faceci czy gorzej?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety za kółkiem

jestem daleki od uogólnień, znam kobiety, które całkiem dobrze jeżdżą samochodami i znam facetów (np. mój ojciec), którzy są beznadziejni z kółkiem. Myślę, że kobiety są bardziej ostrożne i rzadziej ryzykują, jak nie są czegoś pewne to zwalniają i zastanawiają się co zrobić, a to często facetów wkurza i najczęściej wtedy pasa seria epitetów. Kiedyś byłem z kumplem na mieście i zobaczyliśmy Forda Mondeo kombi, który próbował zmieścić się w niewielkie miejsce parkingowe. Dla nas miejsce było za małe ale kierowca (było ciemno i nie widzieliśmy twarzy) ostro parkował. Po chwili ku naszemu zdziwieniu wielkie auto zmieściło się perfekcyjnie pomiędzy dwa auta. Nie mogliśmy wręcz uwierzyć jak po chwili otworzyły się drzwi i ze środka wyszła laska! Byliśmy w szoku bo to było mistrzowskie parkowanie! Tak więc przestrzegam przed skreślaniem wszystkich kobiet.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety za kółkiem

generalnie jest tak, że jakkolwiek kobieta prowadzi auto, źle albo dobrze to i tak 90% mężczyzn ją skrytykuje i określi "babą z kółkiem".
dla tych facetów i tak wszystko będzie do du..y. Ja podchodze do tego obiektywnie i podobnie jak mój poprzednik muszę stwierdzić, że faceci też źle jeżdżą ale chodzi tu o inny sposób jazdy. Kobieta jeździ źle bo jeździć nie umie tzn nie umie parkować, nie wie jak jechać na rondzie, jak wyprzedzić czy zmienić oponę. Nie posiadła takowych umiejętności i próbuje coś tam robić ale jej nie wychodzi. Wszyscy (wszyscy faceci)się z tego śmieją bo baby są takie głupie itp. Zgodzę się z poprzednikiem, że kobiety są bardziej ostrożne i dużo rzadziej ryzykują, jeżdżą szybciej itp. Dla facetów to kolejny powód do krytyki, bo taka jazda jest denerwująca i wkurza wszystkich męskich kierowców. Ok, a co z nami facetami ? Niestety bardzo wielu ( być może dużo więcej niż kobiet) kierowców jeździ tragicznie! Cwaniactwo i chamstwo dominuje na  naszych drogach.  Kozakiem jest ten co wyroluje drugiego, wepcha się na przed korek, przejedzie po chodniku, wymusi pierwszeństwo albo pojedzie prosto z pasa do skrętu w prawo. Ach, jaka radość i duma napawa takich buraczanych kierowców! Prawdziwi kozacy polskich dróg! Osobiście rzecz biorąc nienawidzę takiego buractwa i próbuję z nim walczyć. Jeździłem już w Niemczech, Francji i Norwegii i takiego buractwa jak w Polsce nigdzie nie widziałem. W tym gronie nie ma kobiet, są sami faceci ( tacy niby doskonali kierowcy). Zgodzę się z tym, że kobiety nie potrafią wielu rzeczy ale to nie one powodują najwięcej wypadków i nie one wyrabiają polskim kierowcom opinię najgorszych chamów i cwaniaków w Europie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety za kółkiem

Ja też podchodze neutralnie i zarówno kobiety za kółkiem jak i faceci za kółkiem mają wiele pozytywów jak i negatywów.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety za kółkiem

ja nie widzę żadnych pozytywów, baba z kółkiem zawsze pozostanie babą!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety za kółkiem

Ojj nie mów tak. Uwierz, że kobiety potrafią znacznie lepiej poradzić sobie z autami, niż niektórzy faceci, ktorzy nawet nie powinni mieć prawka w rękach.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety za kółkiem

ciekawe w czym kobiety są lepsze ? jeszcze nie widziałem baby, która lepiej sobie radzi za kółkiem niż facet, w ogóle nie powinny dawać babom prawo jazdy i tyle.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety za kółkiem

święte słowa!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety za kółkiem

Uwzieliście się, czy co? Moja kobieta jeździ bardzo dobrze i nie mam do niej żadnych "ale"

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kobiety za kółkiem

Hmm zbyt często wszystkie kobietki wkładane są do 1 worka, no ale niestety czasami kobiety faktycznie potrafią popsuć sobie dobrą opinię.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top