You are here:Start>Forum>Forum>CITROEN>C4

Forgot password? | Forgot username?

C4

C4

Hej nowyt/smile

Co sądzicie o tym modelu Citroena? Mi osobiście podoba się wersja coupe - identyczna z resztą jak wersja z rajdów nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C4

Mi jednak jak już to odpowiada wersja normalna - jakoś ta szyba w tej wersji rajdowej mi się nie podoba

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C4

Eee tam, ta coupe fajnie się prezentuje i przynajmniej nawiązuje do WRC

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C4

Jakie WRC - ono ma tyle z WRC wspólnego, ile maluch ma wspólnego z BMW...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C4

W przeciwieństwie do modelu C6 - autko podoba mi się i to bardzo. Ta linia rzeczywiście potrafi zbudzić podniecenie u niejednego faceta.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C4

A jak z jego komfortem?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C4

Komfort jest i to duży, znajomy ma, więc wiem co mówie. Na trasie się tym autem elegancko jedzie nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C4

Hmm niestety mi jakoś niewygodnie się siedziało w tym aucie, więc o jakim komforcie my tu mowimy?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C4

Ty Wacek a może ty jakiś niewymiarowy jesteś, że ci się  źle siedziało? Ja jestem dość wysoki i siedziało mi się bardzo wygodnie, co zresztą potwierdzaja testy tego modelu, miejsca jest dość.   Bardzo pozytywnie odebrałem ten samochód, zrywny dość cichy w środku. Nie wiem jak sprawa wygląda przy dłuższej eksploatacji ale pierwsze wrażenie mam pozytywne. Trzeba tylko uważać na auta z dużym przebiegiem bo C4 ma zamiast wahaczy belkę skrętną, która przy dużym przebiegu może się odkształcać i powodowac wychylenie tylnych kół. Naprawa jest dość kosztowna więc trzeba to sprawdzić przed kupnem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C4

Ja teżdo niskich nie należe, no ale miejsca było tam akurat sporo. W sumie zastanawiam się dlaczego tak narzekacie. Jeżdze takim, więc może mam subiektywną ocenę, jednakże jeśli chodzi o wygodę to jest ogromna. Inaczej sprawa ma się do elektroniki, ta niestety szaleje często...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top