You are here:Start>Forum>Forum>MINI>Czy Mini jest slynny dzięki Panu Fasoli?

Forgot password? | Forgot username?

Czy Mini jest slynny dzięki Panu Fasoli?

Czy Mini jest slynny dzięki Panu Fasoli?

Witam,

Czu uważacie, że te autko zyskało sławę dzięki praktycznie jednej z głównych ról w tym slynnym filmie?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy Mini jest slynny dzięki Panu Fasoli?

tu nie o fasolę chodzi ale o Beatlesów bo to oni rozreklamowali to auto. firma nie mogła odnieść sukcesów i sprzedaż leżała więc zapłacono muzykom aby pokazali sie kilka razy w takim aucie, a że chłopaki byli sławni i cały świat na ich punkcie oszalał to i na mini przeszło. od tego momentu auta sprzedawały się jak świeże bułeczki. Fasola niewiele tu zdziałał bo już wtedy mini było bardzo popularne.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy Mini jest slynny dzięki Panu Fasoli?

ty to masz fantazję żeby takie forum założyć

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy Mini jest slynny dzięki Panu Fasoli?

hehehe autko to była tylko jego zabawka, a tak naprawdę to koncern słynny jest tylko i wyłącznie dzięki BMW, które go reklamuje i ma pod sobą

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy Mini jest slynny dzięki Panu Fasoli?

fantazja to ważna rzecz...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy Mini jest slynny dzięki Panu Fasoli?

Z Mini w Polsce to jest tak jak z baleronem w PRLu -"...widzisz synku, tak wygląda baleron..." Ja pierwszy raz Mini widziałem w Poznaniu w 2009 roku więc trochę ciężko mówić o jakiejkolwiek popularności tego samochodu. Nowe Mini widuję często bo niedaleko mam salon BMW ale one z fasolowym Mini to raczej niewiele mają wspólnego.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy Mini jest slynny dzięki Panu Fasoli?

no tak,ale kto teraz chciałby jeździć takim fasolowym mini? Pewnie niewiele osób, bo nawet w samej ojczyźnie tego autka, to większość trzyma go tak jako okaz muzealny i już dawno przesiadła się w ten bardziej cywilizowany model. Przyznam, że nowe mini widziałem w Polsce kilka razy, ale jakoś to strasznie nie popularny model. Może jakby Jaś Fasola włączył się w reklamę tego auta, to byłoby inaczej nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy Mini jest slynny dzięki Panu Fasoli?

Brak popularności nowego Mini wynika z kilku czynników. Po pierwsze to auto jest dość dziwne nawet mając świadomość jego rozmiarów, odnosi się wrażenie, że jest małe. Pomijam już design, bo to wiadomo: co kto lubi. Według mnie to dla kobiety. Kolejna sprawa to to, że jest on relatywnie drogą zabawką i raczej niewiele może zaoferować w stosunku do ceny (nie chodzi mi o wyposażenie a o wartości użytkowe tego auta). Pomijając już powyższe, najistotniejszym powodem braku popularności  tego auta jest fakt, że do chwili kiedy 2001 BMW wypuściło "nowe Mini" nikt o tych samochodach w Polsce nie słyszał. Nawet ci co oglądali Jasia Fasolę raczej nie zastanawiali się co to za samochód- taki ma takim jeździ- koniec pieśni. Co do trzymania w "muzeum", produkcję Malucha zakończono w 2000 roku podobnie jak Mini (mowa tu oczywiście o tym "starym Mini"), nasze Maluchy jeżdżą bo muszą ale coraz częściej spotykam się z sytuacją, że ktoś kto ma Malucha odstawia go do garażu i na co dzień jeździ zupełnie innym, współczesnym samochodem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top