You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Czy warto tuningować auta?

Forgot password? | Forgot username?

Czy warto tuningować auta?

Czy warto tuningować auta?

Cześć,

Czy uważacie, że tuningowane auta są fajne? Czy to jest dobre dla aut?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy warto tuningować auta?

Hmm zazwyczaj robi się to dla wyglądu i zauważ, że wiele naprawdę fajnie stuningowanych aut ląduje zazwyczaj na zlotach i tyle.. Praktycznie nie mają żadnej praktyczności na co dzień

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy warto tuningować auta?

W sumie lubie to, ale jakoś praktycznych zalet nie widzę, bo w sumie takie stuningowane silniki są dosyć mocno wyżylowane, więc mają na pewno nieco krótszą żywotność.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy warto tuningować auta?

No tak, wszystko już napisali używkonicy wyżej, więc nie ma nawet co dodawać, jestem tego samego zdania.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy warto tuningować auta?

Uwierz mi, że dla silnika taki tuning to nic dobrego

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy warto tuningować auta?

Krótko i na temat - nie warto...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy warto tuningować auta?

Za mną jakoś tuning nie przemawia, dlatego też wg. mnie nie warto.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy warto tuningować auta?

Dla mnie to głupota, więc nie jestem zbytnio za tym

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy warto tuningować auta?

Hmm wszyscy mówią, że nie warto i nie warto, ale jednak czy ktoś z Was zastanawiał się dlaczego? Ja w sumie dzisiaj mam taką rozkminę na temat tuningowanych samochodów. Wszystko w sumie jest ok, do czasu, kiedy nie zacznie sie psuć. W sumie wymiana cześci w silniku to po prostu masakra dla silnika. Tak silnik faktycznie ma większą moc, no ale jego żywotność jest niewielka, dlatego też właśnie pisałem wcześniej, że jakoś nie pociąga mnie ten caly tuning silników w samochodach, no ale co kto lubi nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Czy warto tuningować auta?

Malicki wrote:

Hmm wszyscy mówią, że nie warto i nie warto, ale jednak czy ktoś z Was zastanawiał się dlaczego? Ja w sumie dzisiaj mam taką rozkminę na temat tuningowanych samochodów. Wszystko w sumie jest ok, do czasu, kiedy nie zacznie sie psuć. W sumie wymiana cześci w silniku to po prostu masakra dla silnika. Tak silnik faktycznie ma większą moc, no ale jego żywotność jest niewielka, dlatego też właśnie pisałem wcześniej, że jakoś nie pociąga mnie ten caly tuning silników w samochodach, no ale co kto lubi nowyt/smile

W sumie muszą się z Tobą zgodzić. A co jeśli mowa o tuningu wizualnym? Według mnie on również nie pasuje do samochodów osobowych. Dlaczego? Bo po prostu rozbraja mnie fakt, że ktoś włożył 10 tyś w body kity, malowania, itp. a pod maską ma silnik 1.4 z gazem...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
15

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top