You are here:Start>Forum>Forum>CITROEN>C7 ?

Forgot password? | Forgot username?

C7 ?

C7 ?

Cześć,

Co sądzicie o tym aucie? Ja pamiętam, jak wypuścili jego koncept car, to było mega nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C7 ?

No ale z tego co wiem, to był tylko prototyp, prawda?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C7 ?

No tak, jest to prototyp, który niestety nie jest seryjnie produkowany, a szkoda.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C7 ?

Każdy koncept wzbudza podziw bo o to chodzi, ja trochę nie rozumiem gdzie jest sens pokazywania takich aut przyszłości skoro nigdy nie powstaną? Strata czasu i pieniędzy, a jesli juz o tym mowa to jest wiele lepszych konceptów np Audi. Citroen zrobił zresztą dwa koncepty o ile się nie mylę, drugi jest SUV-em. Po co? Żeby pokazać że cos sie robi dla samego zabicia czasu?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C7 ?

Chyba trochę nie rozumiesz co to są samochody koncepcyjne. Powstają nie dla zabicia czasu tylko w określonym celu np żeby zademonstrować zdolności projektantów, pokazać, że dana firma sie rozwija i pracuje nad nowymi modelami. Taki koncept to duży prestiż dla firmy i dobrze wróży na przyszłość. Takie auta projektuje się tez po to, aby zyskać nowych zleceniodawców. To nie jest dokładnie tak że takie auta nigdy nie powstają, kilkadziesiąt lat temu tez były koncepty i co się stało? Kilka lat później wyprodukowano rzeczywiste modele. Teraz tez tak jest, jesli koncept spodoba się odbiorcom to firma może wyprodukować kilka  modeli dla konkretnych odbiorców. Podam ci konkretny przykład -koncept  Lamborghini Sesto Elemento wywołał tak wielkie emocje, że znalazło się kilku chętnych z pokaźnym portfelem gotowych na jego zakup i teraz Włosi mają wyprodukować 20  egzemplarzy tego niesamowitego auta. Od projektu do rzeczywistych aut, tak rozwija się motoryzacja.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: C7 ?

Co porównujesz Lambo z Citroenem? Ja np. znam zasaday takich aut, jednak wróćmy może do tego Citroena. Moim zdaniem koncepcja była dobra, tylko nie wiem dlaczego Citroen nie chce tego wprowadzić do sprzedaży. W sumie myślicie, że taki projekt by się nadał?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top