You are here:Start>Forum>Forum>CITROEN>Problemy z C4

Forgot password? | Forgot username?

Problemy z C4

Problemy z C4

Hej,

Dzisiaj moj znajomy zatankowal swoją C4 do pełna i zaraz po zapaleniu zaświeciła mu się kontrolka silnika chec engine. Co to może byc?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problemy z C4

Mój znajomy też tak kiedyś mial. Po podłączeniu od kompa, okazało się, że dostawał lewe powietrze, bo przewód miał mikro dziurke i niestety takie coś wywalalo.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problemy z C4

Problemów może być wiele, jak podłączysz pod kompa, to będzie wiadomo.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problemy z C4

W sumie to może być wszystko, samą kontrolką nie ma się co przejmować, bo może paliwo nawet było nie tak i już się zaświeciła.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problemy z C4

Radzę podpiąć do komputera dla dokładnego sprawdzenia, choć jeśli nigdy wcześniej taki błąd nie występował to łączyłbym to z paliwem. Check engine pojawia się kiedy komputer pokładowy otrzymał komunikat o błędnym działaniu jakiegoś z podzespołów silnika, niestety nie jest łatwo określić o jaki podzespół chodzi.  Często pojawia przy paliwie kiepskiej jakości a tego niestety wciąż jest pełno na rynku.  Ja tez kiedyś miałem z tym problem i jak przerzuciłem się na droższe ale sprawdzone paliwo  to wszystko się uspokoiło. Inna sprawa że czasem taki błąd pojawia sie bez powodu, było o tym na innym forum to sobie poczytaj. Niektórzy jeżdżą z takim błędem kilka lat i nic się nie dzieje. Czasem pomaga porządne rozgrzanie samochodu albo wymiana filtra paliwa. Każdy kto miał taki problem ma swój patent na jego usunięcie, no chyba że to coś poważnego.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top