You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Promocja w zamian za reklamę na nowe samochody

Forgot password? | Forgot username?

Promocja w zamian za reklamę na nowe samochody

Promocja w zamian za reklamę na nowe samochody

Cześć,

Znajomy niedawno kupił sobie nową Dacie z salonu. Dostał promocję aż 35 tyś zł. Rozmawiałem z nim, dlaczego aż tak dużo, bo praktycznie kupił auto za połowę ceny. Przy kupnie dostał rabat za wyprzedaż samochodu z rocznika 2012 + dodatkowo podpisal umowę, że przez 2 lata musi mieć to auto z reklamami, które są na samochodzie - czyli po prostu reklama salonu samochodowego. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Promocja w zamian za reklamę na nowe samochody

No w sumie jest to możliwe, tylko że teraz przez 2 lata Twój znajomy musi mieć ten samochód. W sumie gwaranacja jest również przez 2 lata, no to elegancko ma. Tylko zastanawia mnie fakt, czy te reklamy są przyklejone czy też malowane? Bo jak malowane to niestety ciężko będzie sprzedać te auto, natomiast jak klejone, to może być problem z lakierem po ściągnieciu tego, braliście to pod uwage?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Promocja w zamian za reklamę na nowe samochody

Zapewne są to tylko naklejki, bo kto bylby taki głupi, żeby w inny sposób umieszczać reklamę na autach? Pracowałem w firmie, która zajmowała się reklamą na autach i słupach, więc takową reklamę możesz bez problemu zdjąć nawet i po 10 latach, chociaż zapewne po 10 latach troszeczkę ona wyblaknie i niestety efekt już nie bęzie taki sam, jednakże nie ma to wpływu na klej, no chyba, że oni kleją to na kropelce ;D

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Promocja w zamian za reklamę na nowe samochody

Najważniejsze to dokładnie przeczytać umowę, żeby sie nie okazało, że sprawa wygląda troche mniej różowo. Ale jesli wszystko jest 100%jasne to czemu nie. Dobry sposób jak chcesz nowe auto za  niewielką kasę, choć 35tyś upustu to trochę za duzo jak dla mnie i nie chce mi się wierzyć, że aż tyle opuścili. No ale cóż, widać Dacia robi co może aby zyskać klientów.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Promocja w zamian za reklamę na nowe samochody

Również nie chce mi się wierzyć, że przy tym modelu dali aż tyle upustu. Chociaż w sumie patrząc z drugiej strony, jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ Klient mógł sobie zażyczyć najbogatszą wersję, która był droga, więc te 35 tyś. zlotych jest kwotą realną w tym przypadku.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Promocja w zamian za reklamę na nowe samochody

Takie rozwiązanie to szansa dla osób, które nie chcą aby zakup samochodu był dodatkowym obciążeniem finansowym lub po prostu nie mogą sobie pozwolić na nabycie auta od ręki czy w tradycyjnym kredycie. Trzeba oczywiście wybrać uczciwą firmę do współpracy. Podobną ofertę ma teraz J&J Group- 600 km z reklamą na aucie,zarobek 600 zł, za co od razu spłacana jest rata. Umowa opiewa cały okres kredytowania. Firma ma dobrych reklamodawców (duże korporacje, banki), więc myślę, że warto wziąć pod uwagę program "600 za 600".

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top