You are here:Start>Forum>Forum>MAZDA>Mazda 323F vs 323

Forgot password? | Forgot username?

Mazda 323F vs 323

Mazda 323F vs 323

Oglądałem ze znajomym w komisie dwa samochody Mazdę 323F i 323. Kolega mocno napalił się na 323F ale sprzedawca mocno nalegał na 323. Nie wiem wiele o różnicach w tych dwu modelach (oprócz budy oczywiście). Sprzedający tłumaczył, że oba te modele mają inaczej skonstruowane zawieszenie i wiele, wiele innych rozwiązań. Ma ktoś wiedzę jak to wygląda w praktyce ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mazda 323F vs 323

Najwięcej różnic znajdziesz w budowie nadwozia oczywiści, u 323F rozstaw osi jest większy przez co masz więcej miejsca na nogi, kufer jest tez pojemniejszy od 323. W środku kilka róznic - np wygodniejsze, lepiej wyprofilowane fotele i ciekawszy design. 323F oferowała też lepsze wyposażenie - ABS, 2 airbagi, klima, elektryczne szyby i lusterka czy skórzaną kierownice.  Pierwsze słyszę, żeby montowano inne zawieszenie czy były jakies inne modyfikacje. Dla mnie róznice są raczej natury kosmetycznej

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mazda 323F vs 323

Też byłem zdziwiony ale nie mogłem z góry założyć, że człowiek się myli. Kolega jakoś tak się mocno zainspirował tym co mówił sprzedający i chyba kupi 323. Nie wszytko z tej rozmowy słyszałem ale z tego co mówi kumpel to padł też argument dużo niższego spalania (mniejsza masa, mniejsze opory powietrza, inne zawieszenie a co za tym idzie mniejsze opory toczenia, inaczej zestrojony silnik). Poszukałem sobie specyfikacji i opinii- ja nie wychwyciłem tych różnic ale jakoś nigdy nie było mi z Mazdą po drodze więc nie wiele wiem o tych modelach.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mazda 323F vs 323

323F lepsza nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mazda 323F vs 323

Temat jest już zamknięty (na szczęście). Mnie osobiście też dużo bardziej podoba się 323F. 323 to bardziej auto miejskie podczas gdy 323F wydaje się mieć bardzie sportowe aspirację- ja tak to widzę. Jak porównywałem oba te samochody to 323 wydało mi się samochodem tworzonym z myślą o krótkich trasach i małych miejskich parkingach.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top