You are here:Start>Forum>Forum>KIA>Kia Sportage I -opinię

Forgot password? | Forgot username?

Kia Sportage I -opinię

Re: Kia Sportage I -opinię

sikora wrote:

problemy z osprzętem silnika

Hmmm, 5 lat i nic nie klękło...... w tym czasie w Nissanie D 22 klękła turbina, w Vitarze rozrusznik, w Patrolu alternator, w Lagunie cewki, w Astrze rozrusznik...... Tragedia z tą Kijanką nowyt/winking Nawiasem mówiąc użytkuję Kijankę również w pracy w lesie, są dni, kiedy odpalana jest po 30-50 razy......

sikora wrote:

Zawieszenie tez nie należy do najmocniejszych

Hmmmm, wymiana pierwszego wahacza górnego po blisko 170 tkm, drugiego po 211 tkm i prawego tylnego po 164 tkm nie należy do kłopotliwych. Nie została jeszcze wymieniona ani jedna końcówka drążka kierowniczego, przegub itp, normalnie porażka biorąc pod uwagę wiele kilometrów przejechanych po lesie nowyt/winking

Bartek wrote:

Widać to w następnych generacjach, że poszła w stronę  aut rekreacyjnych a nie terenówek.

Wskaż mi proszę uto 4x4, które nie zmierza w "ciemną stronę mocy"........

Marks wrote:

Nie wiem dlaczego ten model utożsamiany jest wlaśnie z terenowką.

Może dlatego, że ma ramę, klasyczny układ napędu 4x4 z reduktorem?

Marks wrote:

bo mam niedaleko siebie salon KIA i zarazem serwis, więc troche tych modeli na serwis przyjeżdża.

Jak kupisz auto z 7 letnią gwarancją, to jeżdżenie na serwis będzie przyjemnością. Dobrze, że nie zaznaczyłeś "na naprawy"... nowyt/winking

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kia Sportage I -opinię

Z KIA jest ten "problem" że z biegiem czasu robi coraz to lepsze samochody a co za tym idzie coraz bardziej się ceni. Jeszcze 10 lat temu samochody KIA były dużo tańsze niż porównywalne do nich pojazdy innych bardziej uznanych marek. Obecnie ta różnica już praktycznie nie istnieje.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kia Sportage I -opinię

Do tego dodaj kilkuletnią gwarancje. Jak dla mnie nie ma sobie równych, no może jeszcze toyota...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kia Sportage I -opinię

Hobbit,
kijanką jeżdżę już 3 lata sporo w terenie pali tyle co inne auta tego typu a nawet mniej co do właściwości terenowych to koledzy jeżdżący ''prawdziwymi'' terenówkami byli zadziwieni że kijanka potrafi tyle co i ich auta ogranicza ją tylko prześwit więc trzeb uważać żeby się nie zawieszać co do awaryjności to mit ni miałem żadnej większej awari.sprzęgiełek jeszcze nie wymieniałem,fabryczne dają radę nawet w dość ciężkim terenie.trochę za mało mocy większych podjazdach trzeba użyać reduktora.jest to dość dobra terenówka

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Kia Sportage I -opinię

KIA juz od dlugiego czasu robi bardzo dobre samochody. Dobitnie o tym swiadczy wejscie do walki o klienta w segmecie limuzyn. Siwtna reklama na ostatnim finale futboolu amerykanskiego. Nikt nie moze z czystym sumieniem powiedziec ze limuzyna KIA jest brzydka i nie ma szans z AUDI czy BMW. Cos mi sie wydaje ze na temat awaryjnosci KIA najwiecej do powiedzenia maja dielerzy konkurencyjnych marek. nowyt/smile Jedynie co mnie boli w KIA to maly wybor silnikow a wszczegolnosci diesli, ale pewnie i to sie zmieni w niedalekej przyszlosci.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top