You are here:Start>Forum>Forum>MAZDA>Jaka alternatywa dla Mazdy 323F

Forgot password? | Forgot username?

Jaka alternatywa dla Mazdy 323F

Re: Jaka alternatywa dla Mazdy 323F

nie, no bez przesady, nie każdy kierowca auta sportowego jest mordercą. A ty myślisz, że taki jadący Porsche na gaz to nie może zabić? To, że auto drogie, to jeszcze o niczym nie świadczy, bo wystarczy, że tatuś bogaty kupi synalkowi taki auto na 18-te urodziny. W Polsce aut sportowych jest jak na lekarstwo i ci co wypadki powodują to jeżdżą  normalnymi samochodami.  W Polsce brakuje dwóch rzeczy do bezpiecznej jazdy -   bezpiecznych dróg i odpowiedniego systemu szkolenia kierowców. Dopóki się to nie zmieni, to nie ważne,  czy auto sportowe, punto albo trabant   i tak na drogach będą ginęli ludzie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jaka alternatywa dla Mazdy 323F

Wszystko byłoby ok, gdyby wlepiali większe kary za łamanie przepisów. Jakby taki dostał 10tyś za przekroczenie prędkość w terenie zabudowanym, to następnym razem by się zastanowił. Teraz to każdy ma w dupie. Mam rodzinę, która mieszka przy drodze na zakopiance i tam normalnie każdy boi się przechodzić przez przejście, bo auta gnają jak szalone. Gmina nawet zatrudniła Pana Stop zeby stał z lizakiem i przez przejście przeprowadzał ale facet po dwóch dniach zrezygnował, bo powiedział, że nie chce zginąć. Nikt się nie chciał zatrzymać. Jak to jest, że prawa na takich nie ma? Jeździłem po Austrii i tam każdy się boi mocniej przycisnąć, bo kary takie, że się nie wypłaci. U nas to największe chamstwo i  buractwo panuje, ale dlatego,że to gówniane państwo na to pozwala!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Jaka alternatywa dla Mazdy 323F

Temat do zamknięcia bo kolega nabawił się Toyoty Celicy. Wszystkim wielkie dzięki za pomoc, uwagi, opinie i propozycję. Jak się okazało na niewiele się one zdały ale na całe szczęście to nie jest już mój problem.
Jeszcze raz dzięki wszystkim.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top