You are here:Start>Forum>Forum>ALFA ROMEO>Alfa GTV

Forgot password? | Forgot username?

Alfa GTV

Alfa GTV

Zna ktoś ten model ? Dziś miałem okazję oglądać taki samochód i  :love: właściciel niestety nie pozwolił się przejechać ani nawet nie chciał wyprowadzić na zewnątrz  :cry:. Stwierdził, że na drodze za dużo jest soli żeby ten samochód mógł wyjechać  :shock:. Zastanawiam się bo może sprawiłbym sobie taką furę ale z tego co widzę to jest ich niewiele.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alfa GTV

Hmm w sumie Alfa GTV to fajny samochód. Widać, że właściciel dba o ten model, więc na pewno jest wart uwagi, bo inaczej niestety byś musiał uważać szczegółnie na silnik i skrzynie. Jeśli jest zadbana, to zdecydowanie warto ją zobaczyć i zdecydowanie się przejechać, bo to jednak podstawa.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alfa GTV

Co tu dużo mówić, świetny samochód, choć mi się bardziej podoba ten z lat 70/80. Świetne osiągi i rewelacyjne prowadzenie, ale jak każda Alfa, tak i ta nie jest pozbawiona wad, dlatego ceny nie są zbyt wygórowane. Jak szukasz dobrych ogłoszeń, to polecam ci stronę otomot.pl.
Wracając do sprzedawcy, to nie zdziwiłbym się jeśli auto nie było na chodzie. Co to za tłumaczenie, że jest za dużo soli? Auto się rozpuści, czy co?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alfa GTV

Sory wkradło się nieporozumienie. Ja oglądałem u niego inna Alfę a ta stała sobie w garażu jako trzeci (z rozmowy wynikało nawet, że czwarty) samochód. Ja byłem za 147 która była na sprzedaż i miała ją zastąpić Giulietta (auto żony) a u typa stała jeszcze Lancia Zeta. Z tego co mówił to jego żona pojechała do pracy Toyotą Land Cruiser. Gość mówił, że Lancia i GTV to są takie auta niedzielno-rekreacyjne. Nie wiem ile w tym prawdy ale 147 na prawdę zadbana.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alfa GTV

Więc o jakie auto w końcu pytasz, bo ja się już sam pogubiłem w tym temacie..

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alfa GTV

Oglądałem Alfę 147 ale jej właściciel miał również GTV który mi się bardzo spodobał. Auto jest w naszym kraju raczej rzadkie dlatego o nie pytam. Trochę niejasno się wyraziłem i wyszło nieporozumienie.  Po prostu rozszerzam zakres poszukiwań. O Alfę 147 pytałem w innych wątkach tu pytam o GTV który również mi się podoba i którego bardzo poważnie biorę pod uwagę przy okazji zakupu auta.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alfa GTV

Hmmm 147 jest ciekawym rozwiązaniem, ale nie polecam Ci diesla nowyt/smile Jeśli chodzi o GTV - uważaj na jaki model trafisz, bo niektóre to tylko na złom się nadają. Jeśli dobrze poszukasz i trochę dołożysz, znajdziesz na pewno ciekawą ofertę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alfa GTV

Ja wychodzę z założenia, że jeśli diesel to tylko nowy lub bardzo dobrze mi znany (w przypadku ropniaków kluczowe znaczenie ma poprawna eksploatacja a o ta w Polsce bardzo ciężko). JTD to akurat jedne z lepszych diesli na rynku nie miej jednak nie zdecyduję się na ten rodzaj paliwa.
Wracając do samego GTV to chyba sobie go odpuszczę, chyba, że znajdzie się jakiś naprawdę zadbany egzemplarz w rozsądnych pieniądzach. W sumie z tym o którym pisałem wcześniej oglądałem 3 egzemplarze i powiem szczerze, że jestem mocno rozczarowany. Ten pierwszy zrobił na mnie piorunujące wrażenie (zadbany i w ogóle), kolejne to tragedia. Jeden ściągnięty nie wiadomo skąd, jeszcze nie przerejestrowany na polskie blachy a już miał 2 właścicieli (gość który sprzedaje ma niesamowity burdel w papierach). Drugi katowany przed najwyżej dwudziestoletniego głąba który myśli, że jest Loebem bo zamontował głośny wydech i zakleił rdzę nadkoli płomieniami.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top