You are here:Start>Forum>Forum>SUBARU>Subaru Libero- opinie

Forgot password? | Forgot username?

Subaru Libero- opinie

Subaru Libero- opinie

Pozostając przy temacie Subaru ostatnio w necie znalazłem kilka ciekawych ogłoszeń odnośnie Subaru Libero. Jeździł ktoś takim cudem ? Pytam z ciekawości bo przyznam, że auto jest bardzo ciekawe. Praktycznie nie ma ona konkurencji i nie da się go porównać z czymkolwiek.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Subaru Libero- opinie

Dość ciekawe auto dla hipisów, ale tych bardziej wymagających. Kiedyś byłem na wakacjach w Chorwacji i widziałem libero przerobione na wóz kempingowy. Bardzo fajnie wyglądał, a z tego co wiem, to nawet 4x4 montują. Dla mnie jedyny problem to kształt tego auta, bo nie daj boże silny boczny wiatr i serce zaczyna mocniej bić. Na zakrętach też trzeba uważać i nie dać się powieść fantazji, bo można fiknąć.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Subaru Libero- opinie

świetne auto, wielka szkoda, że Subaru zaprzestało produkcji. Ja kupiłbym to auto bez zastanowienie, bo Subaru to potrafi robić auta nie do zdarcia. Sam napęd 4x4 musi być niezłą frajdą.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Subaru Libero- opinie

Napęd w Libero jest dołączany. Jest to napęd mechaniczny, załączany mechanicznie poprzez "sprzęgło" sterowane eletromechanicznie. Większość Libero jest zarejestrowana na 6 osób. Co do bocznych podmuchów to raczej nie są one mu szczególnie straszne bo auto ale faktycznie auto słabo się prowadzi i trzeba się przyzwyczaić. Dotarłem do do człowieka który ma takie cudo. W Polsce ciężko znaleźć zadbany egzemplarz bo już by sobie taki wózek sprawił.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Subaru Libero- opinie

a co byś z takim autem robił? na wakacje chyba tylko albo jak masz dużą rodzinkę to do kościoła w niedziele.do mnie jakos ten model nie przemawia ale też nie mam potrzeby i pomysłu do czego mógłbym go używać. wiecie ile to pali i jakie silniki wkładali?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Subaru Libero- opinie

W tych modelach które mnie interesują były montowane silniki 1.2 coś koło 50KM (różne źródła różnie podają 54,55, 52). O ile wiem to silnik taki sam jak w Justy. Pali różnie jedni mówią, że coś koło 7l gazu inni że prawie 10l. Taki samochód to wół roboczy mógłby służyć jako wół roboczy, przewieść coś, na imprezę w kilka osób pojechać (zawsze to jedno miejsce więcej). Błota i śniegu to się nie boi, pakowne jest zastosowań jest mnóstwo. Wiadomo do szpanowania to się nie nadaje, w teren też średnio. Moim skromnym zdaniem to jest idealne auto dla listonosza- po prostu strzał w 10.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Subaru Libero- opinie

Dla listonosza, to jak najbardziej, bo nie da się nie zauważyć, że Poczta Polska postawiła na handel obwoźny.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Subaru Libero- opinie

totalna porażka, moja matka od listonosza kupuje proszki do prania, a podobno przed świętami to lampkami choinkowymi handlował. To jest robienie z człowieka idioty.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Subaru Libero- opinie

Pomijam już do czego może taki wózek służyć. On jest fajny sam w sobie. Kiedyś kolega miał coś takiego tylko, że z tyłu była kanapa rozkładana w łóżko. To było coś w rodzaju campera. Jak się ożenił to sprzedał bo już mu nie było potrzebne  nowyt/devil  nowyt/winking

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top