You are here:Start>Forum>Forum>DODGE>Dodge Ram ???

Forgot password? | Forgot username?

Dodge Ram ???

Dodge Ram ???

Szukając informacji na temat Vipera natrafiłem właśnie na Rama. Pamiętam, że w mojej okolicy miał ktoś taką maszynę jako reklamówkę swojej firmy. Pickup był cały olejony logo i danymi kontaktowymi. Koleś jeździł tam i z powrotem przez kilka miesięcy potem nagle zniknął i nie miałem sposobności, żeby przyjrzeć się temu monstrum z bliska.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Dodge Ram ???

A powiem ci, że do mnie jakoś te amerykańskie wynalazki nie przemawiają, przerost formy nad treścią. Bydle to takie, nie wiadomo do czego,miasta, terenu? Amerykańce mają manię wielkości, która mnie zwyczajnie śmieszy, siedzi taki za kółkiem i patrzy na wszystkich z góry, a pojedzie na stację benzynową i dopada go brutalna rzeczywistość. Dodge kojarzy mi się z otyłą amerykańską rodziną, dla której żaden inny samochód nie jest wystarczająco duży i wytrzymały.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Dodge Ram ???

a dla mnie taka fura to super sprawa, no moze tylko te spalanie przeraża ale z tego co słyszałem, to na gazie ładnie chodzi  nowyt/big-grin
Już sobie wyobrażam te otwarte paszcze we wsi jakbym takim potworem zajechał, sam proboszcz to by mnie po rękach całował  nowyt/big-grin
A tak na poważnie, to wie ktoś ile to cholerstwo pali?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Dodge Ram ???

Kolega kiedyś rozmawiał z właścicielem takiego gada. Typ mówił, że jak on jeździ to średnio wychodzi coś koło 18-19l. ale jak siądzie jego żona to nie zdarzyło się żeby było mniej jak 20l. Z tego co mi mówił znajomek to ciężko jest ten akurat samochód porównać do innych. Rozmowa miała miejsce na targach motoryzacyjnych a ten akurat model to był demo-car nagłośnienia.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Dodge Ram ???

no to ładnie, strach takim gigantem z garażu wyjeżdżać, nic dziwnego, że amerykańce przerzucając się na Toyoty Prius.
a tu mam dla was coś jeszcze lepszego - Ford F-650 XUV ma 7metrów długości i silnik o pojemności 7.2l  - największy seryjnie produkowany samochód świata. Amerykańce to naprawdę maja nasrane w głowie!

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/172/mini_666.jpg

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/172/mini_555.jpg

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/172/mini_444.jpg

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Dodge Ram ???

Wiesz jak masz 7 pasów na wyjazd z miasta, odrazy wpadasz na autostradę i masz wachę po 4 dolce za galon to się nie ma co dziwić. U nich tragedią narodową są wysokie ceny paliwa. Przy ich zarobkach i cenach to u nas litr bezołowiówki musiałby kosztować 3,20 (to nie są moje wyliczenia). Oni się dziwią, że im gospodarka kuleje. To normalne, że jak ktoś się przesiądzie na europejskie auto (o ile się zmieści do środka) to mało prawdopodobne, że wróci do takiego wynalazku.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Dodge Ram ???

Dla mnie największym przegięciem jakie widziałem jest Chevrolet Suburban. Pamiętam kiedyś w V-max pokazywali tą pokrakę. Niedawno widziałem coś takiego na stacji benzynowej. Była to limuzyna dla nowożeńców. Cała obwieszona była światełkami takim jak mają ciężarówki. Jak to zobaczyłem to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Dodge Ram ???

szkoda gadać, cyrk na kółkach i tyle. oni sami już nie wiedzą co wymyślać żeby ludziska kupowali rodzime auta. amerykańce to pusty naród, plastik fantastic i hamburger w wielkiej łapie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Dodge Ram ???

Oni inaczej rozumieją motoryzację. Ciężko się zresztą dziwić. Tam jak wyskoczysz na autostradę to lecisz przez cały kraj. Benzyna stosunkowo tania, drogi szeroki, miejsca w ciul. Nie oszukujmy się takie fury to dla redneków strugają, w miastach motoryzacja bliższa jest tej jaką znamy z miast europejskich.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top