You are here:Start>Forum>Forum>DAIHATSU>Daihatsu Terios

Forgot password? | Forgot username?

Daihatsu Terios

Daihatsu Terios

W wątku na temat innego samochodu pojawił się temat właśnie Teriosa. Popatrzyłem w necie za tym sprzętem ale jakoś nic konkretnego nie znalazłem, są oczywiście opisy czy opinie ale nie jest ich za dużo. Głównie podkreślane są dobre właściwości "przeprawowe" oraz ekonomiczność. Ciężko mi uwierzyć, że samochód z silnikiem 1.3 i stałym napędem na cztery koła, bez reduktora czy blokady, może sobie radzić w terenie ale cóż mogę się przecież mylić.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daihatsu Terios

Terenowe auto dla grzybiarzy  nowyt/big-grin

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daihatsu Terios

To taki SUV-zabawka, który raczej nic więcej do zaoferowania nie ma poza tym, że ma cztery koła i jeździ. Wątpię w jakiekolwiek możliwości terenowe, no chyba, że chodzi nam o zorganizowanie pikniku na polanie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daihatsu Terios

Znajomy przez kilka dni jeździł Samurajem. Ludzie się z niego śmiali, że chyba furę buchnął  wesołego miasteczka. Spadł śnieg i było panię, wyciąg mnie pan bo sam nie wyjadę. To, że samochód jest mały o niczym nie świadczy. Jak oglądałem filmiki z jego udziałem to jakoś sobie radzi. Na pewno w śniegu czy błocie będzie lepszy niż Golf, Passat, Octavia czy inne 206.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daihatsu Terios

Pewnie, że nie świadczy, dlatego napisałem, że to idealne auto na lekki teren np leśną polanę, czy jak kolega wyżej żartował na grzyby. W lekkim błotku, czy śniegu pewnie sobie poradzi lepiej niż Golf czy Skoda, ale też bez rewelacji, bo to taka piknikowa zabawka.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daihatsu Terios

fajne auto, nie wiem co od niego  chcecie, dużo lepsze niż te wasze golfy i audice zajeżdżone i ledwo zipiące

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daihatsu Terios

Te porównania do Golfów itp to chyba lekka przesada. Dla mnie to auto gra w swojej własnej lidze i jeśli się to komuś podoba to kupuje a jeśli nie to nie. Ja bym takiego samochodu nie kupił bo posiadanie auta z napędem na wszystkie którym nie można pojeździć po podmokłych łąkach a z drugiej strony 4x4 sprawia, że z baku znika średnio 2-3l na 100 km to porażka.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daihatsu Terios

przede wszystkim, to ja nie porównuję Teriosa do golfów tylko uważam, że ma on do zaoferowania więcej niż stare graty sprowadzane z niemiec, za którymi tak przepadają Polacy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Daihatsu Terios

Faktem jest, że to co jeździ po naszych drogach o pomstę do nieba woła. Ja osobiście nie rozumiem tego emocjonalnego stosunku do marki czy modelu auta. Dziś jeżdżę VW jutro mogę kupić Audi, za miesiąc Toyotę a za pół roku może spodobać mi się Fiat albo Alfa. Nie widzę w tym nic dziwnego. Rozmawiałem kiedyś z kolesiem który przez 25 lat mieszkał i pracował we Francji. Opowiadał, że tak nikt nie zwraca większej uwagi na to jakim samochodem jeździsz, tylko w Polsce auto jest oznaką twojej pozycji społecznej.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top