You are here:Start>Forum>Forum>SUBARU>Justy-opinie

Forgot password? | Forgot username?

Justy-opinie

Re: Justy-opinie

Trzeba uważać i dokładnie oglądać bo można się nieźle wpakować, szkoda takich aut  nowyt/crying

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Justy-opinie

Tak to jest z tym gówniarstwem, później to strach kupować małe  i tanie auta bo nie wiadomo kto nimi jeździł. Ze swojego doświadczenia wiem, że albo takie małe auto należało do kobiety albo do małolata co go katował ile wlezie. Szkoda bo jest tyle fajnych aut, które niestety kojarzą się tylko z gówniarstwem

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Justy-opinie

Coraz więcej fajnych samochodów trafia na złomy. Mnie tylko zastanawia czy te obce naszpikowane elektroniką badziewia za 20-25lat będą w stanie jeździć skoro już dziś duża część z nich ma problem, żeby bezawaryjnie służyć na co dzień. Do Malucha czy Poloneza części można było wyrabiać w małych manufakturach. Czujników, płytek raczej nikt za 25lat robił nie będzie bo to się nie kalkuluje.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Justy-opinie

Dlatego ja wychodzę z założenia że im mniej elektroniki tym lepiej nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Justy-opinie

Dziś na brak elektroniki możesz sobie spokojnie pozwolić ale z kilka lat tego wyboru już mieć nie będziesz. Jak wejdzie kolejna norma Euro to samochód w 50% będzie składał się z elementów odpowiadających za ekologię a tego bez elektroniki zrobić się nie da. Formuła silnika o spalaniu wewnętrznym powoli się wyczerpuje a co za tym idzie jego konstrukcja ulega komplikacji.  Na jakimś motoryzacyjnym portalu czytałem o unijnej dyrektywie mówiącej, że wraz z wprowadzeniem kolejnej normy Euro obligatoryjnie z dróg będą eliminowane pojazdy nie spełniające przynajmniej Euro3. I tak przy Euro6 lecą wszystkie poniżej Euro3, przy Euro7 te poniżej Euro4 itd.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Justy-opinie

Nie strasz chłopie bo jak znam życie to nic z tego nie wyjdzie. Coś takiego jak auto ekologiczne nie istnieje, a nawet jakby takowe wyprodukowali to cały proces produkcji będzie wysoce nie ekologiczny i kółko się zamyka. Taka hipokryzja - żeby ratować środowisko trzeba je jeszcze potruć i poniszczyć. W biednych krajach jak Polska żadna ekologi się nie sprawdzi bo wiadomo że bycie eko jest bardzo drogie. Unia uczepiła się naszego węgla, a i tak zostanie jak jest, bo żeby chronić środowisko trzeba mieć multum kasy.  Ciekawe dlaczego cała Europa stara sie być taka super ekologiczna a najwięksi truciciele nic sobie z tego nie robią. Paranoja

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Justy-opinie

Ale to z ekologią nie ma nic wspólnego. Chodzi o ochronę lokalnego rynku motoryzacyjnego. Jankesi i Ryżojady w dupie mają Euro więc ciśnięcie na normy automatycznie eliminuje ich auta z rynku. Ponadto tak dyrektywa zmuszą do zakupu nowych lub przynajmniej nowszych samochodów. Niemiec nawet jak jest zadowolony ze swojego Golfa IV to przyparty do mury jest w stanie wygenerować kasę na Golfa VI a to, że Polak tak nie może to już polaka zmartwienie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Justy-opinie

Ostatnio jak zasypało to przyglądałem się zmaganiom młodzieńca w takim właśnie aucie. Przyznam, że byłem pod wrażeniem zarówno umiejętności tego młodego człowieka jak i sprawności jego samochodu. Przez zaspę gdzie utknął Ford Focus, przeskoczył bez najmniejszego problemu. W nieco większej zaspie spędził kilka minut ale na bujanego wyjechał bez pomocy osób trzecich. Auto jest naprawdę cool.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top