You are here:Start>Forum>Forum>MITSUBISHI>Oklejanie auta folią ochronną+zmiana koloru.

Forgot password? | Forgot username?

Oklejanie auta folią ochronną+zmiana koloru.

Re: Oklejanie auta folią ochronną+zmiana koloru.

ja mam folię na aucie już ponad 2 lata i nie widać śladów zużycia, lakier nie wyblakł, folia nie zniszczona.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Oklejanie auta folią ochronną+zmiana koloru.

Szuszka
co do trwałości wydruku na aucie jest to około 4/5 lat
przy zmianie koloru spokojnie 5/7 lat
jeśli będziesz jeździł na szczotki to niestety twoja reklama wytrzyma krócej, ja polecam myjnie bezdotykowe

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Oklejanie auta folią ochronną+zmiana koloru.

A jak wygląda kwestia uszkodzeń tzn jak mi ktoś walnie przy otwieraniu drzwi czy wszelkie obtarcia na zderzakach? Trzeba wymieniać na nową folię czy co?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Oklejanie auta folią ochronną+zmiana koloru.

tak jak z lakierem
jeśli uszkodzisz zderzak to go malujesz, nie bardzo rozumiem twojego pytania
chodzi ci o wydruk czy o folię przy zmianie koloru ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Oklejanie auta folią ochronną+zmiana koloru.

Chodzi mi o folię przy zmianie koloru.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Oklejanie auta folią ochronną+zmiana koloru.

ja chyba wiem o co Ci chodzi. Folia głównie po to właśnie jest, na takie drobne zadrapania na parkingach, jak Ci ktoś otrze auto to masz do wymiany tylko kawałek folii, a normalnie miałbyś zdarty lakier, folia chroni lakier żeby sobie nie robić kosztów. Wystarczy wymienić tylko miejscowo folię, nie całą;p

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Oklejanie auta folią ochronną+zmiana koloru.

O to mi właśnie chodziło, dzięki nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Oklejanie auta folią ochronną+zmiana koloru.

Miałbym takie pytanie: czy te folie masz jednokolorowe czy można zamówić sobie z jakimiś wzorami ?  Wiem, że większość foli jest uniwersalna a mnie chodzi o folię z nadrukiem pozycjonowanym. Chciałbym mieć wzór w dokładnie ustalonym miejscu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Oklejanie auta folią ochronną+zmiana koloru.

Słuchaj na Kłodnickiej robią tak jak potrzebujesz, wiadomo, że każdy ma jakieś własne preferencje najlepiej zadzwonić i powiedzieć dokładnie co potrzebujesz i Ci powiedzą tel: 514 430 490.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top