You are here:Start>Forum>Forum>SAAB>Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Forgot password? | Forgot username?

Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Mało prawdopodobne aby sama stacyjka dała takie objawy. Jest oczywiście taka możliwość ale według mnie jest ona bardzo mało prawdopodobna. Oby skończyło się na tym bo to stosunkowo mały wydatek. W kontekście tego co piszesz dziwi mnie brak błędów w komputerze. Takie zachowanie samochodu (o ile to stacyjka) powinno zostać zarejestrowane. Przy tak okazałej elektronice i systemach zabezpieczeń uszkodzona stacyjka powinna zostać odczytana jako próba kradzieży.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Cześć.
Mam nadzieję, że dobrze to zrobią...ciężko zaufać "fachowcom" o ile tacy jeszcze są...Dziś ma się okazać. Wiekopomna chwila :-)

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Tak, na lawecie wygrałam 150 zł (Saabina okazała się litościwa i odpaliła) za to wyrówna rachunek przy naprawie :-) musi być równowaga w przyrodzie :-)

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Widzę, że Kolega jest dobrze zorientowany w temacie.
Skąd masz tyle info ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

No i co wiadomo co furą? Czekam z niecierpliwością jak na kolejny odcinek telenoweli nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Widzę, że Kolega jest dobrze zorientowany w temacie.
Skąd masz tyle info ?

Mam to traktować jak sarkazm ???
Przedyskutowaliśmy temat z kolegą i doszliśmy do wniosku, że w twoim przypadku wielce prawdopodobne jest, iż w układzie występuje chwilowa przerwa w obwodzie. Mówiąc krótko, coś nie łączy. Jest szansa, że to stacyjka ale ja bym naciskał mechanika, żeby przepatrzył dokładniej instalację.
tu masz wątek gdzie wystąpiły podobne objawy:
http://www.mojabryka.pl/forum/default-topic/478-probelm-z-odpaleniem-zx-quiz
do końca czytać nie musisz bo sam koniec to tylko czcze pyskówki. U Ciebie na bank nie poszedł moduł zapłonowy bo przy tak skomplikowanej maszynie wyskoczyłoby milion błędów, łącznie z kontrolką "CHECK ENGINE". Nie mniej jednak diagnoza: "stacyjka" wydaje mi się za prosta.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Horn wrote:


Widzę, że Kolega jest dobrze zorientowany w temacie.
Skąd masz tyle info ?

Mam to traktować jak sarkazm ???
Przedyskutowaliśmy temat z kolegą i doszliśmy do wniosku, że w twoim przypadku wielce prawdopodobne jest, iż w układzie występuje chwilowa przerwa w obwodzie. Mówiąc krótko, coś nie łączy. Jest szansa, że to stacyjka ale ja bym naciskał mechanika, żeby przepatrzył dokładniej instalację.
tu masz wątek gdzie wystąpiły podobne objawy:
http://www.mojabryka.pl/forum/default-topic/478-probelm-z-odpaleniem-zx-quiz
do końca czytać nie musisz bo sam koniec to tylko czcze pyskówki. U Ciebie na bank nie poszedł moduł zapłonowy bo przy tak skomplikowanej maszynie wyskoczyłoby milion błędów, łącznie z kontrolką "CHECK ENGINE". Nie mniej jednak diagnoza: "stacyjka" wydaje mi się za prosta.

Po prostu, pytam bez sarkazmu.
Mechanik zdiagnozował problem stacyjki, jest zamówiona :-) w czwartek autko może do odbioru

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Powiało humorem :-)

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Kolega miał rację ...to nie stacyjka...CIM. Stacyjkę wmontowali, auto odpaliło, następnie się zblokowało, podłączono komputer i wyszła usterka CIM.
Czekam na CIM z czujnikiem kąta skrętu...trudno go dostać .

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Przykro mi z tego powodu. Trzymałem kciuki za łatwą i tanią diagnozę ale doświadczenie podpowiadało mi, że tak łatwo być nie może. O kolegi wiem, że w W-wie jest dobrze zaopatrzony sklep z częściami do Saaba. Goście podobno obczajają sprzęt bez błędnie i sprzedają wysyłkowo. Jak by się czegoś więcej dowiedział to dam znać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top