You are here:Start>Forum>Forum>SAAB>Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Forgot password? | Forgot username?

Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Dziękuję,info mile widziane.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Napisz jak postępy w naprawach. Gadałem z kumplami. Z tymi częściami to jest ciężko. Z tego co kolega mówił wynika, że oni w pierwszej kolejności przeszukują internet w poszukiwaniu najlepszej oferty. Sklep w Warszawie o którym pisałem wcześniej, zmienił podobno właściciela i teraz mają tam takie ceny, że szkoda nawet czasu, żeby tam dzwonić np. na zaworze EGR jest 500 zł różnicy między nimi a zwykłym sklepem motoryzacyjnym.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Czekamy na Cima ....wersja amerykańska...."normalna' nie współgrała z czujnikiem kąta skrętu....
Ma dziś dojechać bo ciężko było ją dostać...
Zaczynam już zapominać o moim autku, tak długo to trwa (mała blaszka a tyle kłopotu)

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

No niestety za oryginalność trzeba płacić. Sam znam ból ściągania części ze stanów. Koszty takiej transakcji często powalają na kolana ale w większości wypadków warto. Popytałem znajomych mechaników a oni popytali w sklepach. Najczęściej słyszeli odpowiedź, że część jest dostępna na zamówienie po wpłacie zaliczki. W pozostałych sklepach sprzedawca mówił, że nie ma i mieć nie będzie.
Życzę powodzenia w naprawie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Kurcze, mogło by być odrobinę łatwiejsze to wszystko :-)
Jeszcze nic nie wiem o aucie...mam nadzieję, że po naprawie będzie takie samo jak przed :-)

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Saab wczoraj do mnie wrócił!!!!!
Z nowym cimem...za 1800 zł

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

no to gratulacje, długo to trwało ale w końcu! nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Problem stacyjki, CIM...i nie wiadomo czego ...:-(

Spoko. Bardzo się cieszę. Mam nadzieje, że to ostatnia taka kosztowna i stresująca awaria. Jeszcze raz gratulację. Życzę bezproblemowej i taniej eksploatacji.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
40

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top