You are here:Start>Forum>Forum>MINI>Proszę o opinie na temat Mini One 1.4D

Forgot password? | Forgot username?

Proszę o opinie na temat Mini One 1.4D

Proszę o opinie na temat Mini One 1.4D

Dziś dzwoniłem do za Clio. Sprzedawca poinformował mnie, że samochód został już sprzedany ale ma na stanie Mini One. Jutro jadę go obejrzeć, wcześniej prosiłbym o opinie na temat tego samochodu bo nie wiem czego się spodziewać. Sprzedający zapewnia, że perełka a i cena jest przystępna. Muszę przyznać, że najbardziej przekonała mnie informacja, że Mini jest pod skrzydłami BMW.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie na temat Mini One 1.4D

Jak dla mnie ten samochód to taka sama porażka jak New Beetle. Ktoś z działu księgowego wymyślił sobie, że unowocześni klasyczne auto i w ten sam sposób zbije zaskarbi sobie zarówno zdeklarowanych użytkowników jak i nowych którym przeszkadzał archaiczny charakter samochodu. To jest totalna bzdura, remake prawie zawsze jest katastrofą. Gdyby nie reklama i ciągłe podpinanie się właśnie pod BMW to o tym samochodzie pewnie nikt by nie słyszał. Druga sprawa to diesle. Jakoś nie słyszałem o tym silniku. JTD, TDI, HDI to obrastają już prawie w legendy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie na temat Mini One 1.4D

Nie zgodzę się z tobą w tej kwestii. Samochód jest naprawdę bardzo fajny i oryginalny. W środku panuje bardzo fajny klimat, zupełnie inny od tego do którego przyzwyczaiły mnie inne auta. Przejechałem się kawałek i muszę powiedzieć, że jeździło mi się nim rewelacyjnie. Niestety ten konkretny egzemplarz odpada. Mechanik z którym oglądałem to Mini stwierdził, że jest to jeden wielki przekręt. Jak zobaczyłem go z daleka byłem gotowy go kupić. Po bliższych oględzinach nie było już tak wesoło. Wkurzyłem się mocno bo duże nadzieje wiązałem z tym autem. Trochę szkoda bo w mojej okolicy niestety nie ma więcej tych samochodów.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
15

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top