You are here:Start>Forum>Forum>MAZDA>Gnicie Mazdy?

Forgot password? | Forgot username?

Gnicie Mazdy?

Gnicie Mazdy?

Haja. Chciałby sie dowiedzieć jak to jest z tym gniciem Mazdy? Mam zamiar kupić Mazdę 3 ale temat rdzy zaczął mi działać na uzębienie. Komukolwiek nie powiem, że kupuje Mazdę to zaraz słyszę o problemie rdzy. Oglądałem już kilka trójek i może dwie był powiedziałbym z zalążkami rdzy, pozostałe bez problemu. Ja nigdy o żadnym gniciu nie słyszałam i zastanawia mnie ile w tym jest prawdy? Moze ktos zna sie na tym temacie i wie jak to jest z zabezpieczeniem antykorozyjnym?
Dzieki

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gnicie Mazdy?

Jak w każdej legendzie tak i w tej jest ziarno prawdy. Stare Mazdy miały faktycznie problem z rudą. Nowe albo są lepiej zabezpieczone albo mają trwalsze lakiery i dopiero za kilka lat wyjdzie na jaw co i jak. Nie spotkałem się z kwitnącą Mazdą produkowaną po 2000 roku. Oczywiście nie oznacza to, że są one wolne od tej przypadłość, po prostu mniej gniją.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gnicie Mazdy?

Kumpel sprowadził sobie Mazdę 6 z Niemiec, jeździ już czwarty rok i auto wygląda jak nowe, ani śladu rdzy. Stare japońskie auta miewały problemy z rdzą, ale dzisiejsza produkcja jest bardzie rozwinięta i zabezpieczenie antykorozyjne bardzo dobre. Najważniejsze żeby auto nie było bite i zadbane. Czasem juz tak jest, że zła opinia przylgnie do danej marki na lata, ale tak jest ze wszystkim. Kupuj 3 bez obaw i ciesz się furą.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gnicie Mazdy?

Zastanawiam się dlaczego akurat Mazda zyskała taka opinie skoro inne auta tez rdzewiały? Z tego co wiem to Ford to juz w ogóle był jeżdżącą korozją a jakos nikt nie narzekał...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gnicie Mazdy?

Z tych samych powodów dlaczego Passat to oznaka prestiżu, A4 stylu, Civic sportu, Vitara możliwości terenowych, Toyota bezawaryjności, Alfa piękna itp. Z jednej strony jest to statystyka z drugiej nośność i plastyczność takich poglądów. Jeśli w danym momencie jakaś opinia trafi na podatny grunt, bardzo szybko się utrwali i zaczyna, żyć swoim życiem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gnicie Mazdy?

Vitara możliwości terenowych?? Gdzie tak mówią?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gnicie Mazdy?

Tam gdzie się na samochodach nie znają nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Gnicie Mazdy?

no chyba  nowyt/laughing

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top