You are here:Start>Forum>Forum>SKODA>Stukanie skrzyni w Fabi II

Forgot password? | Forgot username?

Stukanie skrzyni w Fabi II

Stukanie skrzyni w Fabi II

Oglądałem dziś Fabię. Sprzedający wprowadził mnie w błąd i zamiast ON była benzyna ale mniejsza o to. Na jeździe próbnej w skrzyni zaczęło coś hałasować. Nie mam pewności, że to skrzynia ale jak położyłem rękę na drążku zmiany biegów to czułem coś w rodzaju szarpania. Kolega, który ze mną oglądał twierdzi, że to poduszka ale ja jakoś nie jestem przekonany. Wdzięczny będę za sugestie co to może być.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Stukanie skrzyni w Fabi II

Jak dla mnie to raczej skrzynia, może jakiś ząb się ukruszył i teraz stuka, poduszka też może być więc wypadałoby wszystko sprawdzić, bo tak to gdybanie i tyle. Czasem takie stukanie może być spowodowane problemami z zawieszeniem, czy podczas jazdy czułeś utratę przyczepności?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Stukanie skrzyni w Fabi II

Czy czułeś jakieś szarpanie podczas naciskania sprzęgła? Czy wszystkie  biegi wchodziły jak należny? Może niski poziom oleju w skrzyni?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Stukanie skrzyni w Fabi II

Szarpnięcie było czuć podczas dodawania gazu lub hamowania silnikiem. Biegi wchodziły bez zarzutu. W trakcie jazdy w kabinie dało się usłyszeć wycie, które ewidentnie dochodziło z okolic skrzyni. Nie bardzo wiem jak ten dźwięk opisać. Wcześniej jeździłem dieslami więc nie mam porównania ale w tym egzemplarzu ewidentnie coś było nie tak.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Stukanie skrzyni w Fabi II

Jak dla mnie skrzynia pada, takie szarpanie i szumy to niegdy nie wróżą nic dobrego.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Stukanie skrzyni w Fabi II

może skrzynia padac, ale tez może trzeba sprawdzić przewody i świece bo może iskra skakać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Stukanie skrzyni w Fabi II

wymiana kopułki powinna pomóc

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Stukanie skrzyni w Fabi II

Takie gdybanie, że nie ma co się brać za ten samochód, bo może być wszystko.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Stukanie skrzyni w Fabi II

może ale wcale nie musi, najpierw trzeba sprawdzić u mechanika a nie załamywać ręce i rezygnować

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Stukanie skrzyni w Fabi II

ja nie załamuje rąk tylko mówie ze jak  sie takie problemy pojawiaja na samym początku przy kupnie auta to nie ma co sobie głowy zawracać. Chyba kazdy chce kupic auto sprawne a nie z awaria i to jeszcze takiej poważnej cześci jak skrzynia biegów.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
5

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top