You are here:Start>Forum>Forum>DAIHATSU>Potrzebny schemat instalacji elektrycznej i manual do Ferozy.

Forgot password? | Forgot username?

Potrzebny schemat instalacji elektrycznej i manual do Ferozy.

Potrzebny schemat instalacji elektrycznej i manual do Ferozy.

Wczoraj kolega kupił sobie Ferozę. Mechanicznie fura jest w stanie idealnym+, wizualnie bardzo dobrym ale elektrycznie leży i kwiczy. Żeby było śmieszniej kolega chcąc wymienić przewody i świece zdemontował całość i teraz biedaczysko nie może dojść kolejność. Gdyby ktoś miał manual oraz katalog części to będę zobowiązany.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Potrzebny schemat instalacji elektrycznej i manual do Ferozy.

moze tu coś znajdziesz http://chomikuj.pl/sansony/E+-+Book/Daihatsu+Feroza  pozostaje tylko zapytać, po co kolega bierze się za coś o czym nie ma pojęcia?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Potrzebny schemat instalacji elektrycznej i manual do Ferozy.

Przy dwóch promilach we krwi ciężko jest się skupić i coś zapamiętać a oblać trzeba, żeby nie rdzewiała. Panów poniósł trochę melanż i teraz boj się wyjeżdżać gdziekolwiek. O ile wiem to wezwali już fachowca który uporał się z problemem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Potrzebny schemat instalacji elektrycznej i manual do Ferozy.

To po co brzydko mówiąc d**e zawraca?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Potrzebny schemat instalacji elektrycznej i manual do Ferozy.

Takie rzeczy jak manuale, katalogi części czy schematy są na wagę złota. Wiedza w nich zawarta nie ginie. Ja jeśli mam katalog, schemat lub manual do jakiegoś samochodu to przed sprzedażą auta, kseruję sobie wszytko lub zostawiam sobie oryginał, jeśli kupujący go nie chce. Czasami jest tak, że można w takich opracowaniach podpatrzeć patenty które są pomocne przy usprawnianiu innego auta.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top