You are here:Start>Forum>Forum>MERCEDES>Nowa A klasa

Forgot password? | Forgot username?

Nowa A klasa

Nowa A klasa

Ostatnio oglądałem program gdzie testowali nową A-klasę. Jest to już kolejny test gdzie testujący wyśpiewuje peany na cześć tego auta. Co myślicie o tym samochodzie ?  Jakoś nie wierzę, że Mercedes zmienił swoją politykę odnośnie tego segmentu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Nowa A klasa

Do mnie Merce nigdy nie przemawiały, samochody, które zdobyły etykietę aut luksusowych ale  w ostatnich latach było tyle niedoróbek, że trudno myśleć o tej marce w takich kategoriach.  Auto za 100tyś, które ma równie dużo wad jak zalet to dla mnie przesada.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Nowa A klasa

No fakt, trochę tego było ale jakoś nie widać, żeby to się odbiło na sprzedaży, swoją drogą to śmieszy mnie to w jaki sposób Mercedes reklamował swoje auto- drapieżny samochód dla młodych. Ciekaw jestem kogo z tych młodych będzie stać na auto z 100tyś?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Nowa A klasa

Jak dla mnie ten samochód to nic wielkiego. W porównaniu z pierwszymi modelami A klasy postęp jest ogromny ale nic poza tym. Miałem okazję zobaczyć ten samochód na żywo (żeby nie było, nie jeździłem nim tylko oglądałem) i bardzo mnie on rozczarował. Po obejrzeniu tych wszystkich testów, folderów i reklam myślałem, że jak go zobaczę to odejdę od zmysłów a w rzeczywistości zobaczyłem normalny samochód. Faktem jest, że fura działa na wyobraźnię ale 100 tys zł daje zdecydowanie większe możliwości.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Nowa A klasa

Mercedes się ceni, albo może należałoby powiedzieć, że przecenia, bo poza urzekającym wyglądem to auto jak każde inne i nie pozbawione wad.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Nowa A klasa

Takie pieniądze to chyba lekka przesada. Nie znam Mercedesa produkowanego po 2000 roku który nie miałby jakiś mechanicznych problemów. W dużej mierze wynika to z faktu stosowania wielu nowinek technicznych ale też z tego, że Mercedes odcina kupony od modelu 124 itd. Może faktycznie ten model wyznaczy nowy kierunek Mercedesa i trzeba będzie odszczekać to co tu piszemy ale jak na razie nie zapowiada się hit sprzedaży.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top