You are here:Start>Forum>Forum>AUDI>Tarcze Brembo w A4

Forgot password? | Forgot username?

Tarcze Brembo w A4

Tarcze Brembo w A4

Zastanawiam się nad wymianą tarcz w mojej Audicy. Połaziłem trochę po sklepach i generalnie jest tak, że tarcze Brembo mogę kupić dużo taniej niż oryginały. Na necie nie znalazłem informacji jak oryginał wypada w porównaniu z Brembo. Mój mechanik trochę kręci nosem na te tarcze. Mnie zawsze się wydawało, że Brembo do górna półka. Prosiłbym o opinie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tarcze Brembo w A4

Nie polecam, po roku tarcze nadają się na śmietnik, łatwo się wykrzywiają, rdzewieją, a  dodatkowo wkurzające wycie przy hamowaniu(klocki wymieniane kilka razy) Śmiech na sali, za podobna cenę mozesz kupic ATM MIKODA a jakość nieporównywalna.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tarcze Brembo w A4

Jak jeździsz szybko i dynamicznie to nie polecam, trudno hamują i szybko ścierają, jak dużo jeździsz to za rok pójdą na śmietnik. Szkoda kasy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tarcze Brembo w A4

Trochę to dziwne. Jak słyszysz hamulce to myślisz Brembo a tu takie opinie, w dodatku nie są one pojedyncze. Jak pytałem ludzi o opinię to prawie każdy mówił, że to syf jakich mało. Podobno największy problem jest z ich przetoczeniem. O ile oryginalne tarcze można lekko pociągnąć i zebrać niewielką warstwę materiału o tyle w Brembo jest to praktycznie niemożliwe.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tarcze Brembo w A4

Mięsa na nich mało więc nie ma co ściągać, generalnie szkoda Twojej kasy, auto masz dobre to nie kupuj syfu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tarcze Brembo w A4

nie sa takie złe, miałem kilka lat temu i poza rdzewieniem to jakoś wielkich problemów nie było, fakt że długo nie wytrzymały ale kupiłem je okazyjnie więc wiele nie straciłem. Bez rewelacji i bez tragedii jakiejś.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tarcze Brembo w A4

Kolega obiecał mi, że spróbuje załatwić oryginały z rabatem. O Brembo wypowiadał się raczej dobrze choć mówił, że w ostatnich latach jakość produktów tej firmy znacznie się popsuła. Według jego słów jest tak, że Brembo bardziej przykłada się do niszy tuningu itp niż do rynku części zamiennych. Podobno te produkty z górnej półki równych sobie nie mają.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tarcze Brembo w A4

Chcesz dobre tarcze to kup sobie ATE, ja używam tylko tych i wszytko jest tip top.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tarcze Brembo w A4

Górna półka to to  nie jest ale nie ma co tak psów na tych tarczach wieszać, sa gorsze.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
20

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top