You are here:Start>Forum>Forum>BMW>E39- problem z instalacjia elektryczną.

Forgot password? | Forgot username?

E39- problem z instalacjia elektryczną.

E39- problem z instalacjia elektryczną.

Od chwili kiedy poważnie pomyślałem nad zakupem Merca, o którym tu pisałem temat nabrał nico kolorów. Nie chce jeździć po komisach i szukać ogłoszeń bo za cel postawiłem sobie kupić auto sprawdzone, najlepiej od kolegi lub znajomego. Teraz kolega sprowadził do sprzedania E39 Individual. Gablota jest obłędna. Boję się jednak o awaryjność, bo elektroniki jest tam więcej niż w niejednym współczesnym samochodzie. Jeździł ktoś może taką kabiną ? Na co zwrócić uwagę ? Czego się wystrzegać ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: E39- problem z instalacjia elektryczną.

Jeszcze nie kupiłeś a już masz problemy ?! Te auta raczej się trzymają kupy więc można brać bez obaw. Elektryka i elektronika fajna sprawa do póki się nie psuje. Ogólnie te fury nie miały problemów z elektryką i elektronika ale trzeba uważać na agrotuning. Wpinanie podświetleń, bóg wie jakie audio czy inne duperele czasami potrafią zrobić niezłe spustoszenie w instalacji.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: E39- problem z instalacjia elektryczną.

"Czego się wystrzegać?" - najlepiej całej elektryki  nowyt/big-grin  A tak na poważnie, to w dobie dzisiejszej motoryzacji trudno kupić auto pozbawione elektronicznych gadżetów, oczywiście chodzi mi tu o auta z wyższej półki. Jak masz obawy, to radze wybrać starego merca, aut doskonałych niestety nie ma , a im więcej elektrycznych guziczków tym większe prawdopodobieństwo, że cos się posypie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: E39- problem z instalacjia elektryczną.

Masz złe nastawienie, od razu zakładasz, że będziesz miał problem z elektryką. Jak masz po zakupie żyć w ciągłym stresie to lepiej kup coś innego. Osobiście uważam,że popsuć się może wszystko, nie tylko elektryka, wiec kup auto, ciesz się jazdą a jak coś nawali to napraw i tyle.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: E39- problem z instalacjia elektryczną.

To nie jest tak, że się boję ale mając w pamięci doświadczenia kolegów jestem po prostu sceptycznie nastawiony. Pamiętam jak kilka lat temu kolega kupił sobie Lagunę to np. szyba potrafiła się otworzyć w czasie jazdy i nie było sposobu, żeby ją zamknąć, inny znajomy opowiadał, że w jego Mercu ni stąd ni zowąd włączały się nawiewy.  Automatyczne klimatyzacje, elektryczne szyby i lusterka to w tej chwili już standard ale kilka lat temu to dopiero raczkowało.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: E39- problem z instalacjia elektryczną.

niby standard ale wciąż zdarzają się jakieś awarie, nie ma aut doskonałych, inna sprawa że ostatnio BMW trochę się popsuło i psują się duperele, naprawy do tanich nie należą.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
43

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top