You are here:Start>Forum>Forum>VOLVO>Alkomat w Volvo

Forgot password? | Forgot username?

Alkomat w Volvo

Re: Alkomat w Volvo

Popatrzcie na statystyki i na to ile co dzień widzicie patroli, a teraz wyobraźcie sobie ile pijanych kierowców co dzień jeździ po naszych drogach. Ja kilka razy w życiu widziałem efekty jeżdżenia po pijanemu i jestem gorącym zwolennikiem zwalczania tej plagi. Według mnie każdy patent który jest w stanie zatrzymać pijanego przed jazdą jest dobry i słuszny, nawet jeśli ogranicza mu wolności obywatelskie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alkomat w Volvo

powiem wam, że sam kupiłem sobie alkomat przenośny i bardzo sobie chwale. Trzymam go w aucie i w każdej chwili mogę sprawdzić czy wypity browarek pozwala na jazdę czy nie. Kilka razy byłem poza limitem i zostawiałem auto na parkingu, a do domu podwoził mnie kumpel, bez alkomatu pewnie bym wsiadł i pojechał sam. Nie ma co ryzykować, tym bardziej że taki standardowy alkomat kosztuje grosze, a strata prawka i sprawa w sądzie, za jazde po pijaku może zniszczyć całe życie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alkomat w Volvo

Ja widzę jednak jeden problem. Każdy alkomat po jakimś czasie zaczyna się rozkalibrowywać. Jeśli Volvo rozwiązało ten problem to ją uważam, że Unia powinna uznać ten system za obowiązkowy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alkomat w Volvo

eee tam, problem pijaństwa nie jest tak globalny jak sie wydaje, a Unia ma inne sprawy na głowie na przykład jak ratować swoja kasę na Cyprze. Zaden alkomat nie pomoze na pijaka i tyle. Tu powinien być cały system zmieniony, żeby ludzie sie bali surowych kar.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Alkomat w Volvo

A jak Ty chcesz zaostrzyć te kary ? Publiczne rozstrzelanie pijanego i publiczna chłosta członków rodziny ? Już teraz jak cię złapią po pijaku to jesteś traktowany jak największy przestępca. Pamiętam jak wprowadzili sądy 24 godzinne to złapanych na podwójnym gazie do sądu przyprowadzali jak morderców. Kajdanki, eskorta, brak kontaktu ze światem itp. Teraz chyba przestali się wygłupiać. Moim zdaniem nie system powinno się zmieniać tylko mentalność. Jak widzisz, że ktoś pod sklepem tankuje i wsiada do samochodu to dzwoń na policję a nie pomagasz mu jeszcze wsiąść.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top