You are here:Start>Forum>Forum>BMW>E39- monitory w zagłówkach

Forgot password? | Forgot username?

E39- monitory w zagłówkach

Re: E39- monitory w zagłówkach

a  co z przewodami, widać je czy są schowane? Nie wiem jak jest u Ciebie ale ja kiedyś widziałem takie maskownice, były to takie materiałowe klapki na rzepie i powiem ci że to badziewiasto wyglądało i każdy głupi widział że za nimi jest ekran.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: E39- monitory w zagłówkach

Całość wygląda jak pokrowiec na zagłówek. Po założeniu praktycznie ciężko zorientować się, że coś pod nim jest. Jedyny problem to taki, że złodziej może przyfilować urządzenie. Ogólnie to wszytko jest bardzo ładnie pochowane.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: E39- monitory w zagłówkach

No właśnie, jak już masz to będziesz używał, a jak używał to będzie widoczne i koło sie zamyka. Mi sie kiedyś do auta włamali więc teraz wszystko co tylko mogę zabieram do domu, radio, nawigację, nawet płyty CD. Wiadomo, czego oczy nie widzą...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: E39- monitory w zagłówkach

Ja ma ten komfort, że auta na ulicy zostawiać nie muszę. Ja rozumiem, że jesteś przewrażliwiony na tym punkcie ale nie ma co popadać w paranoję. Tym sposobem to z domu praktycznie autem bym nie wyjechał. Mojemu koledze dwa razy zajumali felgi, więc idąc tym tropem rozumowania to musiałbym jeździć na zdartych kartoflach i felgach stalowych. Takie mamy realia. Wiadomo nie ma co złodziei kusić ale też nie można popadać w skrajności. U mnie "dodatkową ochronę" stanowią folie na szybach ale wiadomo jak mają ukraść to i tak ukradną.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top