You are here:Start>Forum>Forum>Pozostałe marki>FSO Polonez- katalog cześci lub coś w tym stylu

Forgot password? | Forgot username?

FSO Polonez- katalog cześci lub coś w tym stylu

FSO Polonez- katalog cześci lub coś w tym stylu

Widzę, że na forum pojawił się temat przyczepek a właściwie to jednej przyczepki. Ja bardzo poważnie myślę nad zrobieniem sobie takowej. Plan jest aby zrobić ją Poloneza. Mam nawet kilka sztuk na oku. Nie wiem jednak jak wygląda kwestia zawieszenia, piast itp w tym samochodzie. Jakby ktoś był tak łaskawy i podrzucił mi jakiś katalog części lub przynajmniej namiary na takowy, to będę bardzo wdzięczny.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: FSO Polonez- katalog cześci lub coś w tym stylu

Z Poloneza?  nowyt/thinking  Ciekawe, a jak to chcesz zrobić?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: FSO Polonez- katalog cześci lub coś w tym stylu

No to gratuluje inwencji twórczej, a przód czy tył auta masz zamiar wykorzystać?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: FSO Polonez- katalog cześci lub coś w tym stylu

Ludzie, to chyba przecież jest oczywista sprawa, że te auta jako jedne z nielicznych miały resory piórowe. Ponadto taką maszynę można kupić za 300zł. Z takiego samochodu wykorzystałbym piasty, felgi, jak by były możliwe to też opony a może coś jeszcze by się udało. Reszta poszłaby na złom.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: FSO Polonez- katalog cześci lub coś w tym stylu

Horn, a co ty taki śmiertelnie poważny?   nowyt/angry To już pożartować sobie nie można, no przecież  wszyscy wiedzą o co chcesz zrobić.
Tak jak poniżej:
http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/105/mini_przyczepka.jpg
nowyt/laughing  nowyt/laughing

Attachments:
Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: FSO Polonez- katalog cześci lub coś w tym stylu

nowyt/big-grin  nowyt/big-grin  to zrobisz furorę

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: FSO Polonez- katalog cześci lub coś w tym stylu

A tak na poważnie to poszukaj tutaj http://pd.uniagroup.com/documents_for_l … d45ba2.pdf

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: FSO Polonez- katalog cześci lub coś w tym stylu

Katalog spoko, szkoda tylko, że to wykaz części SIEWNIKA Polonez. Jeszcze przed kliknięciem w link to wiedziałem, a informuje o tym sama nazwa Unia Group (Producent Unia Grudziądz) nowyt/smile
Wracając do tematy to dostałem od gościa z innego forum dokładny opis przyczepki typu SAM, robionego na bazie Łady. Gość nawet uwzględnił części które są mi niezbędne do zbudowania takiego wehikułu.
W necie można znaleźć dużo takich dokładnych opisów

Edited by: Ziomal - May-01-2013 21:04:41

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: FSO Polonez- katalog cześci lub coś w tym stylu

Gotowe przyczepki (w sensie plany budowy) mnie nie interesują bo ja chce pójść odrobinę dalej i zrobić przyczepkę wielozadaniową. Mam już pomysł ale brakuje mi konkretów. Potrzeba mi katalogu, żeby wiedzieć jak to dokładnie jest to zrobione.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: FSO Polonez- katalog cześci lub coś w tym stylu

Pudzian wrote:


A tak na poważnie to poszukaj tutaj http://pd.uniagroup.com/documents_for_l … d45ba2.pdf

Dobry troling nie jest zły  nowyt/big-grin  nowyt/big-grin
Jak chcesz zrobić przyczepkę wielozadaniową to siewnik też może się przydać  nowyt/big-grin

Edited by: Łukasz - May-03-2013 17:58:23

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
16

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top