You are here:Start>Forum>Forum>SUBARU>Uszkodzenie uszczelki głowicy w Subaru

Forgot password? | Forgot username?

Uszkodzenie uszczelki głowicy w Subaru

Uszkodzenie uszczelki głowicy w Subaru

Od wielu osób słyszę, że Subaru w swoich samochodach montuje wadliwie skonstruowane silniki i praktycznie w każdym aucie bardzo szybko i bardzo często pada uszczelka pod głowicą. Ja jeżdżę już kilka lat Imprezą i tak awaria u mnie nigdy nie miała miejsca. Jeśli ktoś ma dane na ten temat będę wdzięczny.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uszkodzenie uszczelki głowicy w Subaru

Z tego co kojarzę to uszczelka pękała w wersji WRX STI 2,5l a nie w każdym modelu. Jak zwykle ludziska zaczęły panikować bo ktoś coś usłyszał i poszło w świat. A co to w innych modelach uszczelki nie pękały?  Poza tym Subaru juz uporało się z tym problemem więc nie ma co siać paniki.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uszkodzenie uszczelki głowicy w Subaru

Też mi się tak wydawało bo jeżdżę tym samochodem już jakiś czas i nigdy nie było problemów. Ma takiego sąsiada który za każdym razem jak mówimy o samochodach to on zaczyna o uszkodzeniach głowicy w Subaru. Sam powoli zaczynam wierzyć, że Subaru to kupa złomu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uszkodzenie uszczelki głowicy w Subaru

No bez przesady, Subaru to bardzo dobre auta i mają stosunkowo mało awarii, może sąsiad zazdrosny i chce podenerwować, jak to naszym polskim zwyczajem...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uszkodzenie uszczelki głowicy w Subaru

Wiecie jak to jest. Jak mówi coś jedna osoba to można to uznać za złośliwość ale jak mówi dziesięć to trzeba się poważnie zastanowić czy to nie jest prawda. Kolega kiedyś miał wersję CG (tą wcześniejszą) i on praktycznie non stop przy niej dłubał bo się sypała.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uszkodzenie uszczelki głowicy w Subaru

Takie legendy niestety żyją własnym życiem. Niezniszczalność VW czy awaryjność Alfy to są tylko te podstawowe. Subaru to dobre samochodu ale jak każde auto mają też swoje usterki. O ile wiem to problemy z uszczelkami miały samochodu produkowane około 2007 roku i to też dotyczyło tylko niektórych silników.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Uszkodzenie uszczelki głowicy w Subaru

Mój znajomy jeździ tylko Subarynkami . Sam ma Forestera a żonie sprawił Imprezę. Pytałem go o to uszkodzenie i stwierdził, że nigdy nie miał z tym kłopotu a ma już ósme Subaru. Wymieniał już masę rzeczy w tych samochodach ale uszczelki podobno ani razu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top