You are here:Start>Forum>Forum>ROVER>Rover 75- co o nim myślicie ?

Forgot password? | Forgot username?

Rover 75- co o nim myślicie ?

Rover 75- co o nim myślicie ?

Chciałem swoje wysłużone Audi A4 zamienić na coś takiego. Poszukiwania Lexusa idą bardzo słabo a Passata sobie odpuściłem. Kolega sprowadził właśnie Rovera 75. Ogólnie auto mi się bardzo podoba ale jakoś się boje Rovera bo to bardzo mało popularna marka i nie wiem jak wygląda temat części itp.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rover 75- co o nim myślicie ?

Odradzam, przede wszystkim ze względu na trudny dostep części. Kumpel sobie sprowadział takiego z Francji i okazało się że z Białegostoku musiał po części jechać do Wrocławia. Mechanicy też nie bardzo znają się na tej marce i krzywią na myśl o częściach itp. Myślę, że na rynku jest więcej aut wartych kupienia niż Rover.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rover 75- co o nim myślicie ?

Rover to firma która ma dość kiepską historię, najpierw należała do Brytyjczyków, później zbankrutowała, a teraz należy do Hindusów, z tym że model o którym piszesz produkowany jest przez Chińczyków.  Jak dla mnie jest to producent bardzo mało wiarygodny, zwłaszcza w Polsce trudno o rzetelny serwis. Osobiście nie kupowałbym tej marki.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rover 75- co o nim myślicie ?

Z tymi samochodami chyba faktycznie jest coś nie tak bo nie otrzymałem ani jednej pozytywnej opinii. Szkoda bo auto rzuciło mnie na kolana. W środku czuję się jak bym był w domu. Kosmos po prostu kosmos. Zastanawiało mnie nawet dlaczego samochód z 2004 roku, z przebiegiem 210 tys km i  takim wyposażeniem można kupić za 12 tys zł. Teraz już wiem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rover 75- co o nim myślicie ?

Rover to marka skazana na powolną śmierć. Nawet w samej Wielkiej Brytanii nie odniosła sukcesów, a teraz po przejęciu przez Hindusów i Chińczyków też to raczej nie nastąpi. O ile Range Rover, też brytyjski został kupiony przez Hindusów i radzi sobie tak dobrze jak nigdy przedtem, o tyle Rover żadnych sukcesów nie odnotował. Wydaje mi sie nawet, że Hindusi i Chińczycy przeklinają decyzje o zakupie tej marki i nie bardzo wiedzą co z nią dalej robić.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rover 75- co o nim myślicie ?

z Land Roverem to jest inna sprawa, bo to marka która od poczatku była popularna, a Hindusi ją tylko bardziej poprawili i upiekszyli więc sprzedaż cały czas rośnie. Z Roverem jest jak z Daewoo, mało popularny i po wskrzeszeniu i tak nic z niego nie będzie. Pozipie, pozipie i zdechnie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rover 75- co o nim myślicie ?

Temat do zamknięcia. Zapadła decyzja o tym, że jednak Rover ze mną nie zamieszka. Ostateczną decyzje podjąłem po tym jak znajomy mechanik zaprowadził mnie na tył swojego warsztatu gdzie stały dwie takie sztuki przykryte plandekami. Właściciele odpuścili sobie naprawę tych aut za względu na brak lub koszt części. W następnym tygodni jeden z tych samochodów ma w końcu doczekać się części. Podobno w Polsce nie można jej było dostać i idzie z wysp. Żeby było śmieszniej nie jest to część ani nowa ani oryginalna.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
22

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top