You are here:Start>Forum>Forum>MERCEDES>Unimog???

Forgot password? | Forgot username?

Unimog???

Unimog???

Znajomy zmienił prace i właśnie dostał nowego Unimoga. Inteligencja tego człowieka jest na poziome ameby a mimo to rozpływa się w zachwytach. Miał ktoś z Was okazję latać tym cudem? Zastanawia mnie czy to faktycznie taki zajebista maszyna czy gość za wszelką cenę chce pokazać nam jak to sobie poprawił zmieniając pracę. Ja osobiście słyszałem bardzo dużo dobrego o tym samochodzie ale na litość boską to jest tylko podrasowany dostawczak i w dodatku służbowy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Unimog???

Z tą opinią na temat Unimoga zgodzić się nie mogę. Jeśli kogoś podniecają możliwości terenowe oraz potencjał użytkowy samochodu to Unimog to poza Unimogiem świata się nie widzi. Ten sprzęt to nie jest dostawczak jak go nazwałeś. To krzyżówka ciągnika rolniczego i samochodu ciężarowego. Najfajniejsze jest w nim to, że łączy on wszystkie zalety wyżej wymienionych nie będąc jednocześnie obarczony wieloma wadami.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Unimog???

Sam bym sie rozpływał, jakbym takim jeździł nowyt/smile To zabawka, którą chce się przejechać każdy mężczyzna. Widziałem takie Unimogi jak byłem na wystawie w Niemczech i powiem wam, że robią ogromne wrażenie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Unimog???

możliwości tego pojazdu sa naprawdę nieograniczone, a do tego dochodzi duży komfort podróżowania, klima, wygodne fotele, tylko jeździć.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Unimog???

a o jakim konkretnie modelu mówimy?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Unimog???

Praktycznie każdy model tego samochodu roz... system. W sumie dwa razy miałem okazję jeździć tym samochodem. Niestety tylko jako pasażer ale trudno się dziwić skoro jeden model kosztował coś koło milina złotych, drugi choć był dużo tańszy to był oczkiem w głowie właściciela.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top