You are here:Start>Forum>Forum>LANCIA>Proszę o opinie na temat Lancia Lybra 1.9JTD.

Forgot password? | Forgot username?

Proszę o opinie na temat Lancia Lybra 1.9JTD.

Proszę o opinie na temat Lancia Lybra 1.9JTD.

Dziś trochę przypadkiem przejechałem się Lancią Lybra. Niestety samochody bez "przeszłości" na polskim rynku stają się towarem deficytowym więc postanowiłem nieco rozszerzyć poszukiwania. Właściciel komisu w którym oglądałem tą Lybrę namówił mnie na jazdę próbną tym samochodem. Stwierdził, że jeśli nie boję się włoskich samochodów, zależy mi na komforcie, bezpieczeństwie i bogatym wyposażeniu to ten model powinien mnie bardzo zainteresować. Sprzedający zachwalał, że Lancia będzie mniej awaryjna od Rovera a wyposażenie będzie bogatsze od tego które oferuje Skoda czy VW. Wygląd to wiadomo kwestia gustu, więc na ten temat gość nie chciał dyskutować. Co myślicie o tych samochodach? Jak wygląda w nich kwestia spalania ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie na temat Lancia Lybra 1.9JTD.

Bardzo fajne auto i bardzo niedoceniane w Polsce, przez co tanie w zakupie. Z eksploatacją może być trochę gorzej. Tych samochodów po naszych drogach jeździ mało i powinowactwo z Fiatem też tu nie pomaga. Ogólnie samochód nie sprawia problemów. Warunkiem bezawaryjności jest jednak stała kontrola i delikatny styl jazdy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie na temat Lancia Lybra 1.9JTD.

przyznam ze jak pierwszy raz widziałem to auto to pomyliłem je z mercem, przez te światła, co do użytkowania to opinie sa podzielone, dużo osób chwali ale też duzo narzeka na awaryjność. Spalanie bez rewelacji średnio ok 6l/100km

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Proszę o opinie na temat Lancia Lybra 1.9JTD.

Dużo osób narzeka też na Passaty i A4 ale nie zmienia to fakty, że są one najpopularniejszymi samochodami na rynku. Ja znając grupę Fiata w pierwszej kolejności przyjrzałbym się progom. Jeśli ktoś dbał o to auto to o silnik nie musisz się martwić. Zwróć uwagę na elektrykę bo to też różnie bywa. Ze spalaniem nie jest najgorzej, choć zawsze może być lepiej.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
49

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top