You are here:Start>Forum>Forum>TOYOTA>Piszczy koło w Yaris

Forgot password? | Forgot username?

Piszczy koło w Yaris

Re: Piszczy koło w Yaris

Wiesz już coś na temat tego piszczenia ? Temat zaintrygował mnie na tyle, że chciałbym się dowiedzieć co było uszkodzone.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piszczy koło w Yaris

Hejka, byłam u mechanika i powiedział, że to najpewniej wina starych klocków hamulcowych, że tak piszczą i wymienił mi na nowe. Na razie nie piszczy ale też mało jeździłam bo jestem chora więc nie wiem czy to pomoże, mam nadzieję, bo kaski nie mam na nowe naprawy nowyt/sad

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piszczy koło w Yaris

Trochę to dziwne bo klocki piszczą przy hamowaniu. Chyba, że stanął tłoczek i nie odbijał ale mechanik na 100% by Cię o tym poinformował, bo za takie "naprawy" bierze się kasę. Japońskie klocki (nie wiem czy wszystkie) mają "mechaniczny czujnik zużycia". Jeśli zaczyna coś piszczeć w hamulcach to znaczy, że klocki są out.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piszczy koło w Yaris

Powiedział mi tylko, że klocki są zużyte i to one piszczą, o tłoczku nie wspominał nowyt/sad Mam tylko nadzieję, że ta wymiana pomoże bo nie mam już kaski na kolejne wydatki nowyt/sad

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piszczy koło w Yaris

Nie bardzo rozumiem co mają klocki do piszczenia ale mechanik chyba wie lepiej, więc poczekamy zobaczymy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piszczy koło w Yaris

Czasami jest tak, że klocki piszczą przy hamowaniu ale to przy hamowaniu. Jeśli tłoczki odbijały to nie bardzo rozumiem jak klocki mogły piszczeć. Nie chce Cię oczywiście straszyć ani oskarżać mechanika. Może trafił się uczciwy człowiek i całość oczyścił bez słowa i za darmo.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piszczy koło w Yaris

Jestem załamana, koło znowu mi piszczy  nowyt/crying2  Przez kilka dni był spokój aż do dzisiaj kiedy zaczęło piszczeć tak jak wcześniej. Nie wiem co mam zrobić, wrócić do tego durnego mechanika z reklamacją?  nowyt/angry

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piszczy koło w Yaris

Reklamacja nie mas sensu, mechanik ci powie że klocki i tak były do wymiany i tyle. Ja bym pojechał do innego warsztatu gdzie ludzie mają większe pojęcie o mechanice.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piszczy koło w Yaris

Myślałem, że ten warsztat jest ok, bo ja już wcześniej miałam doczynienia z nieuczciwymi mechanikami co tylko kasę chcieli ode mnie wyrwać. Teraz to juz ani kasy ani pomysłu nie mam gdzie jechać nowyt/sad

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piszczy koło w Yaris

Ręce opadają, jak nie masz kasy to zostaw auto pod domem i korzystaj z komunikacji publicznej, popytaj znajomych może mogą polecić dobrego mechanika. Widzę że masz same problemy z tym autem, może lepiej sprzedać i kupić różową hulajnogę ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
17

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top