You are here:Start>Forum>Forum>TOYOTA>Piszczy koło w Yaris

Forgot password? | Forgot username?

Piszczy koło w Yaris

Re: Piszczy koło w Yaris

Jakoś tak czułem, że to nie może się tak prosto zakończyć.  Znajomi kilka lat temu, po tym jak mechanik źle zamontował im rozrząd zgłosili się do Rzecznika Praw Konsumenta. Wiem, że był wezwany rzeczoznawca itp. Oni akurat uwzięli się na człowieka i mu zakład puścili z torbami bo ich dwukrotnie oszukał i nie chciał oddać kasy. W twoim przypadku to są za małe koszty, żeby się tak rzucać ale warto mechanika postraszyć. Jak ma coś za uszami to może spękać i naprawi. Tak sobie myślę, że w twoim samochodzie może to być kwestia łożyska. Czasem jest tak, że po demontażu koła wszystko się uspokaja na chwilę, żeby potem wrócić ze zdwojoną siłą.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piszczy koło w Yaris

Koledze Krzyśkowi to ja dziękuję za takie złośliwe rady, to już nie pierwszy raz jak mi tak złośliwie odpowiadasz, może ty masz dużo kasy na naprawę auta ale nie każdy tak ma i niektórzy liczą każdy grosz.
Horn dziękuję za normalną odpowiedź, podjadę do tego mechanika jeszcze raz i zobaczymy co mi powie, mam tylko nadzieję że to nic poważnego.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top