You are here:Start>Forum>Forum>HYUNDAI>Mam problem z zegarem w i30

Forgot password? | Forgot username?

Mam problem z zegarem w i30

Mam problem z zegarem w i30

Dzień dobry, jestem nowy i zacznę od przedstawienia sie nowyt/smile Moje autko to Hyundai i30 2010, 1.4 benzyna 109KM, które nabyłem kilka miesięcy temu. Jak narazie odpukać jestem bardzo zadowolony i nie mam żadnych problemów z wyjątkiem dość małej usterki tzn zauważyłem, że zegar na wyświetlaczu się śpieszy o ok 18minut. Trochę mnie to denerwuje i co go ustawię na właściwą godzinę to po kilku dniach znowu to samo. Nie wiem co można z tym zrobić, czy jest jakiś sposób żeby go na stałe zaprogramować? Z góry dziękuję za pomoc.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mam problem z zegarem w i30

albo błąd w epromie albo usterka samego układu w zegarze, sam to raczej niewiele poradzisz i trzeba by podjechać do elektronika.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mam problem z zegarem w i30

Przyczyna takiego stanu rzeczy jest wiele ale ja bym obstawiał na wadę samego zegarka. Kolega przerabiał temat w innym samochodzie. Jak fura była jeszcze na gwarancji to odkrył, że u niego minut to 78 sekund. Był z tym w ASO ale olali temat jako nieistotny. Po gwarancji walczył z tym zegarkiem przez pewien czas aż w końcu wymienił na taki ze szrotu i zapomniał o problemie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mam problem z zegarem w i30

Wymiana całego zegara to trochę roboty, bo trzeba wszystko wybebeszyć i raczej sie tego sam nie podejmę. Wygląda więc na to, że trzeba pojechać do elektronika nowyt/sad Ktoś mi doradził, żeby odłączyć aku to może to zresetuje zegar.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Mam problem z zegarem w i30

Z tego co piszesz to reset nic nie da. Zegarek chodzi za szybko i resetując go uzyskasz to samo co po ponownym ustawieniu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top