You are here:Start>Forum>Forum>CHEVROLET>Rdza w Aveo

Forgot password? | Forgot username?

Rdza w Aveo

Rdza w Aveo

Macie może informacje na temat korozji w tych autach. Znajoma chce kupić taki sprzęt. Popytałem znajomych i wiele osób mówi, że ten samochód oprócz licznych awarii mechanicznych auto jest ulubioną pożywką rudej.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Ja miałem to auto i całe szczęście że udało mi sie go pozbyć. Odradzam i jeszcze raz odradzam! Samochód tragiczny w użytkowaniu - psuje się, trzeszczy i pali jak smok! Na kilka dni przed sprzedażą zauważyłem punktowe ogniska rdzy, całe szczęście, że kupujący nie zwrócił na to uwagi. Ten samochód to porażka!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Mój brat ma właśnie Aveo i zmaga się z problemem rdzy, najpierw pojawiły się małe punktowe ogniska na progach i drzwiach, a później na masce. Brat zabrał auto do lakiernika, który usunął rudą ale teraz wychodzą nowe kwiatki na klapie bagażnika. Auto dość leciwe bo 9letnie więc nie wiem jak jest w młodszych modelach.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

9 lat to nie jest stary samochód. Z tego co piszecie to zakup tego samochodu to jest zły pomysł. Nie wiem co tej kobiecie do łba strzeliło bo miała eleganckie Grande Punto ale chłopak jej siostry, który jest mechanikiem naopowiadał jej głupot na temat Fiata i sprzedała za bezcen ten samochód. To Aveo to też jego pomysł bo jego kumpel ma do sprzedania.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Ja nie wiem skąd wy tą rdzę bierzecie, ja też mam Aveo i żadnej rdzy nie mam, a jeżdżę juz kilka dobrych lat, jak chcesz sobie Syfon poczytać to poszukaj na forum bo juz pisałem o tym aucie.  Ja nie mam do niego większych zastrzeżeń, jak za te kasę to jest ok.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Większych nie masz a mniejsze ? Każda informacja będzie cenna. Wrzuć link bo jak wpisywać Aveo to wyskakuje mnóstwo głupot.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

http://www.mojabryka.pl/forum/default-t … veo-opinie
Przeczytaj to co napisałem, większych zastrzeżeń nie mam bo za niewygórowaną cene możesz mieć fajne miejskie auto, owszem jak zacznę się dokładnie przyglądać to znajdę rzeczy które mnie denerwuja i chciałbym zmienić ale tego nie robię, bo trzeba mieć trzeźwe spojrzenie, to nie auto z wyższej półki, to nie astra czy fiesta, które żądają za swoje auta krocie i klient może mieć pretensje do producenta że mu palstiki trzeszczą czy sprężyna w tyłek wbija. Za 15tyś możesz mieć 3letniego Aveo, a za taka samą Fiestę musisz dołożyć drugie tyle. Owszem wnętrze jest dość tandetne, tapicerka się trochę wyciera, a plastiki rysują ale pretensji nie mam bo za niską ceną nie spodziewałem się luksusów.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Bez przesady, za nowe  Aveo z tego roku musisz dać 40tyś a za Fiestę 50tyś to co przy Fieście mogę wymagać a przy Aveo juz nie, bo 10tyś tańsze? Głupoty wypisujesz i tyle.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Sam głupoty piszesz bo to że tobie sie trafił jakis pechowy model to nie znaczy że wszystkie takie są, ja nie mam żadnych problemów z rdza czy dużym paleniem a to że mi sie trochę tapicerka wytarła czy palstik porysował to na pewno nie skreśla tego auta bo inne modele i to duż droższe tez maja takie problemy, no ale jak ty masz wymagania jak przy zakupie Audi A8 to wybacz!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Rdza w Aveo

Na stronie Forda i Chevroleta sa podane ceny nowych aut i różnica niewielka więc nie ma się o co kłócić, inna sprawa ze Chevrolet szybciej traci na wartości ale pewnie dlatego że to Chevrolet właśnie. Ja niestety dobrych opini nie słyszałem o Aveo, głównie chodziło o duże spalanie, ale sam nie jeździłem więc wypowiadac się nie będę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top