You are here:Start>Forum>Forum>AUDI>Zmiana Anglika A6

Forgot password? | Forgot username?

Zmiana Anglika A6

Zmiana Anglika A6

Witam, jestem właścicielem Audi A6 2.0 TDI 2006 który kupiłem w Anglii, chciałbym zabrać auto do Polski bo szkoda mi je sprzedawać gdyż dużo kasy i czasu w nie włożyłem a do tego auto jest doskonałym stanie i ma mały przebieg 110tyś. Chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda sprawa z przerobieniem Audi, czy w ogóle się da, jakie koszta i czy nie ma później problemu z zarejestrowaniem takiego auta? Dzięki za pomoc.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

Temat był już przerabiany na tym forum. Możliwość przeróbki jest ale... Wspólnie (w sensie na forum) doszliśmy do wniosku, że taka przeróbka z ekonomicznego punktu widzenia jest słabym pomysłem. Oczywiście jeśli masz samochód którym chcesz jeździć przez najbliższe 20 lat i jest to w 100% pewniak, to pewnie skala przechyli się na plus. Ogólnie dużo z tym zachodu, problemów a efekt jest bardzo niepewny.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

Kumpel przywiózł sobie Audi A4 z Anglii i mu przerobili bez problemu tyle że trochę zabulił bo wymieniali mu praktycznie cała elektrykę a do tego większość nowych części była oryginalna więc swoje kosztowało. Z tego co mówił to drugi raz by tego nie zrobił bo za duzo zachodu i kasy. Lepiej sprzedać i kupic takie w Niemczech czy Belgii.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

Dużo kasy to znaczy ile? To trochę pojęcie względne i dla jednego 2 koła to dużo a dla drugiego nie, ja chciałbym wiedzieć jak to naprawdę wygląda bo w samochód sporo zainwestowałem i wiem, że jeszcze nim pojeżdżę kilka dobrych latek więc sprawa jest poważna. Zastanawiam się jak jest z rejestracją anglika  bo też w tej kwestii jest dużo niewiadomych.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

Koszy wyszedł ok 8tyś zł, teraz należałoby sobie wszystko wyliczyć   i porównac czy lepiej nie opłaca się sprzedać i kupić auto z kierownica po lewej stronienie niż płacić 8 tyś  + koszty rejestracji. Niby Unia nakazała Polsce rejestrację Anglików ale znając naszych urzędników i ich niechęć do tego będziesz miał niezłą jazdę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

Jak auto młode i kupione dużo taniej niż u nas to można się zastanowić czy nie przerobić, ja to się jednak zastanawiam jak długo zanim takie przeróbki dadzą o sobie znać w postaci awarii czy innych kwiatków.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

Takie auta jak twoje z podobnym przebiegiem chodzą w Polsce za 45tyś  +/- 2tyś więc sam sobie odpowiedz ile dałeś za to auto i czy warto przerabiać czy kupować nowe, w Niemczech znajdziesz taniej o jakieś 5/6tyś Trochę  roboty z przeróbką jest a wiadomo że nie każdy ma do tego talent i jeden może ci zrobić jak należy a drugi odwali fuszerkę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

W sumie to największy problem jaki widzę to właśnie kombinowanie o którym była tu mowa. Z rejestracją w Polsce pewnie problemu nie będzie, choć zdarzają się urzędy gdzie ciężko jest zarejestrować taki samochód.
Mam tylko takie pytanie, jak za kilka lat będziesz sprzedawał ten samochód to poinformujesz kupującego o pochodzeniu auta ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

mój kumpel chciał zarejestrować sobie anglika i mu odmówili więc nie wiem czy tak łatwo pójdzie może jak go najpierw przerobisz to sie uda ale tak to powodzenie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

Jak mogli odmówić skoro to łamanie prawa unijnego? Polska ma obowiązek rejestrować angielskie auta i tyle.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top