You are here:Start>Forum>Forum>AUDI>Zmiana Anglika A6

Forgot password? | Forgot username?

Zmiana Anglika A6

Re: Zmiana Anglika A6

No właśnie to nie takie proste bo z tego co czytałem prawo nie jest respektowane w Polsce. Miało być zmienione w tym roku ale nie zostało i nawet sprawa trafiła do sądu europejskiego dlatego coś mi się wydaje że bez przeróbki się nie obejdzie. Z drugiej strony jazda takim autem jest niebezpieczna, zwłaszcza na naszych drogach więc mnie nie dziwi niechęć do rejestracji anglików.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

Niestety zdarzają się takie przypadki i według prawa urzędnik, może odmówić rejestracji takiego samochodu i nie poniesie z tego tytułu żadnych konsekwencji. O ile wiem to w tej materii przepisy są niejasne i nadgorliwi urzędnicy sprawiają kłopoty. W mojej okolicy niedawno była taka chryja. Naczelnik odmawiał rejestracji. Ludzie prosili, straszyli, błagali, grozili i nic nie wskórali. Jedyne co uzyskali to audyt w wydziale który nie stwierdził niezgodności. Ja przed przeróbką zapytałbym w swoim wydziale komunikacji jak ta sprawa wygląda, żeby potem się nie zdziwić.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

A ile za to auto zabuliłeś? Jeśli to nie tajemnica bo zastanawiam się czy faktycznie jest tak tanio jak ludzie gadają i opłaca się przerabiać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

Dałem 6tyś funtów czyli ok 30tyś PLN czyli duzo taniej niż u nas, myślę że nawet przy 8tyś wydanych na przeróbkę to wciąż taniej niż zakup nowego w Polsce. Do tego dochodzi jeszcze fakt że auto jest doskonale utrzymane, dobrze wyposażone z małym przebiegiem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

No to faktycznie tanio dałeś szkoda że angole jak zwykle muszą być inni bo sam bym po takie auto pojechał.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

Jak myślisz dlaczego te auta są takie tanie? Właśnie dlatego, że angole są inni. Cenami rządzi popyt i podaż. Podaż jest popytu nie ma wiec cena spada. Niemiec swój samochód może sprzedać zarówno w Europie jak i puścić go nawet do Azji. Anglik może sprzedać swój samochód Japończykowi, Australijczykowi ewentualnie gdzieś w Afryce.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

Jak myślisz dlaczego te auta są takie tanie? Właśnie dlatego, że angole są inni. Cenami rządzi popyt i podaż. Podaż jest popytu nie ma wiec cena spada. Niemiec swój samochód może sprzedać zarówno w Europie jak i puścić go nawet do Azji. Anglik może sprzedać swój samochód Japończykowi, Australijczykowi ewentualnie gdzieś w Afryce.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

nie zmienia to jednak faktu że faktycznie auto duzo tańsze, ja na twoim miejscu sprawdziłbym jeszcze rynek niemiecki. Przeróbki są ryzykowne i szkoda żeby takie auto poszło na złom.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

Kolega niedawno Toyotę przerabiał. Ogólnie wyszło mu to bardzo fajnie i tanio. W sumie on przekładkę robił u znajomka, który jest mechanikiem i który specjalizuje się właśnie w przekładkach.  Ja tam nie widzę przeszkód. Jeśli auto jest fajne i masz zaufaną osobę która to zrobi to sądzę, że warto.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zmiana Anglika A6

Mój znajomy już 4 Land Rovery sprowadził z Anglii i przerobił na wersje europejskie. Co ciekawe Land Rovery są bardzo łatwe w przeróbce gdyż już w fazie produkcji wszystko jest przystosowane do wersji europejskiej. Więc nie trzeba robić jakichś wielkich przeróbek jak sztukowanie, wycinanie nie wiadomo czego itp. Po prostu kupujesz i przekładasz części do odpowiednich miejsc.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
21

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top